reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć dziecka- naszcze przypuszczenia i potwierdzenia :) AKTUALIZACJA STR1

Ja ostatnio robiłam rozeznanie czy Dobrusia wolałaby braciszka czy siostrzyczkę. Bez zastanowienia stwierdziła, że siostrzyczkę. Tłumaczę jej, że braciszek tez byłby fajny, na co ona: Wiem, że braciszek jest fajny, ale on połamie ci koszyczek!

(dla niewtajemniczonych chodzi o pisenkę "Poszło dziewcze po ziele" gdzie jest tekst "Przyszedł do mnie braciszek, połamał mi koszyczek":-D:-D:-D)
 
reklama
Ja od początku obstawiam chłopca. Mówimy o nim używając męskiego imienia i w ogóle zawsze miałam przeczucie, że moje pierwsze dziecko będzie chłopcem. Ale cóż... moja mama miała dokładnie takie samo aż do końca ciąży:-D.
Ale będę zdziwiona, jeśli się okaże, że to dziewczynka;-).
 
Ajako - ja stosuję antykoncepcję od ponad 10-ciu lat i strach pomyśleć co by było, gdybym nie stosowała, bo i Emilka i Maleństwo pojawiły się w pierwszym miesiącu bez zabezpieczeń.

Ja wolałabym dziewczynkę, mojemu mężowi obojętne. Śnił mi się chłopiec.
Z Emilką też dwa razy śniła mi się dziewczynka, choć wydawało mi się, że będzie chłopiec. Każdy mi też wmawiał, że będzie chłopiec, bo ładnie wyglądam, ale się mylili. Teraz też już mi wróżą chłopca z wyglądu, ale ja w takie objawy nie wierzę. Zobaczymy. Przypuszczam, ze do zapłodnienia doszło po owulacji, gdyż pierwszy test robiony 2 dni po terminie pokazał wynik negatywny, a podobno wykrywa ciążę 6 dni po zapłodnieniu. Mniemam więc, że było już po owulacji, ale dokładnego terminu nie znam.
 
reklama
Do góry