reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć dziecka- naszcze przypuszczenia i potwierdzenia :) AKTUALIZACJA STR1

ja przypuszczam ze dziewczynkaa ale czasami mam mieszane uczucia wiec juz sama nie wiem i zgłupiałam :p mąż mówi że chłopak i miałam tak przez dwa tygodnie że myślami byłam za chłopakiem a póżniej cały czas mysli na dziewczynkę ale zobaczymy dopiero później co bedzie, nie bede czarowac na jaką płeć mam myśli
 
reklama
u mnie T caly czas gada zobaczysz zobaczysz bedzie dziewczynka...
a jak dzis mialam sen- ze bylam na usg i gin mowi no juz plec mozemy sprawidzic - ja mu na to- ja chyba nie chcem wiedziec-on odpowiada- niech pani tu spojrzy, o tu ... i co pani widzi?!?!?

i zobaczylam malego siusiaka.... eh... ciekawe czy proroczo
ja tam nie mam najmniejszego przeczucia czy to chlopak czy dziewucha....(tylko ten sen :p)
 
Tricia Ty to nakrecona jestes na chłopca stasznie... a jakie imie wybraliscie?

Dziewczynką się nie zmartwię, ale będę zaskoczona:-D. A imiona dla chłopca mamy dwa. "Od zawsze" mój pierwszy syn miał być Adamem, ale na razie mówimy do niego inaczej. Też na A, ale to dużo rzadsze imię. I nie chcę na razie go zdradzać:cool2:, nie wiem w sumie czemu.

U mnie poczęcie było raczej tuż przed owulacją albo nawet w dniu owu. Akurat byłam w Polsce u gina, żeby pogadać o ewentualnych staraniach i miałam usg.
 
lastpetunia, mój mąż do ostatniej chwili upierał się, że będzie chłopak, a ja czułam, że dziewczynka :) I nawet na USG nie mógł uwierzyć, że jednak dziewczynka ;) Chłopy nie mają szóstego zmysłu ;)
 
widze, ze przeczucia bardzo wymieszane :)
mi sie chlopczyk przeczuwa - glownie dlatego, ze czuje sie zupelnie inaczej niz w pierwszej ciazy z dziewczynka, mam smaki na cos innego, wlosy mi rosna wszedzie na potege - wiec tak mi sie jakos na chlopca zanosi :)
 
My byśmy chcieli dziewczynkę. I na początku ciąży byłam przekonana, że Ryba to baba, ale od jakiegoś czasu wszyscy mi wmawiają chłopaka, więc już zaczęłam wątpić. Teraz już kompletnie dałam się skołować i nie mam pojęcia. ;)
 
mąż miał więcej szczęścia w przeczuciach że będzie syn, dziś na USG widać było ładnie, nie wstydził się i dosłownie wywalił te swoje klejnoty :)
gin jeszcze nam to potwierdzi na połówkowym bo wtedy już będzie 100% pewność
 
Anula grtaki dla małego ekshibicjonisty :-D

ciekawe kto tam u mnie mieszka... Dobrusia gdzies do 30 tyg się zasłaniała, ciekawe jak tym razem maluch będzie sie pokazywał ;-)
 
reklama
Do góry