reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć dziecka- naszcze przypuszczenia i potwierdzenia :) AKTUALIZACJA STR1

No u nas było dwa dni przed owu ... Ale z drugiej strony mówi się że plemniki do około 3 dni żyją więc nie wiem jak to jest
 
reklama
Mini a ktoz to wie... nawet do 7 dni gdzies tam czytałam
no i tam na planujacych to dziewczyny licza godziny
czyli jak przytulsko było np rano a dwa dni pozniej wieczorem owu to licza jako 2,5 dnia.........
 
Kindzia zastanawia mnie to co napisałaś, że test wyszedł Ci negatywny 2 dni po terminie.. co oznaczać może późniejszą owulację.
I tak się zastanawiam...stosunek był 2 i 3 lipca, owulacja zdecydowanie 4 lipca a termin okresu 20 lipca. Test zrobiłam 15 lipca i był pozytywny :dry:
 
U mnie i sex i owulacja była rano ;) . Dokładnie dwa dniu później . A z tymi siedmioma dniami to chyba nie możliwe .
Czytałam że znaleźli kiedyś 6dniowego plemnika ale nie był już zdolny do zapłodnienia . Książkowo chyba 48 do 72 h
 
Cześć dziewczyny, mnie na intuicję wydaje się że będzie chłopiec, ale też zawsze syna pragnęłam więc może dlatego ;) Jeśli jednak będzie dziewczynka to też super, płeć nie jest ważna dla mamy ale już nie mogę się doczekać kiedy ją poznam ;)
 
Cześć dziewczyny, mnie na intuicję wydaje się że będzie chłopiec, ale też zawsze syna pragnęłam więc może dlatego ;) Jeśli jednak będzie dziewczynka to też super, płeć nie jest ważna dla mamy ale już nie mogę się doczekać kiedy ją poznam ;)

Heh to tak jak ja :)
Też niby nastawiona na chłopaka, ale często pojawiają sie myśli o dziewczynce.. I chociaz z całego serca pragnę by było zdrowe-nie mogę się wprost doczekać tego by poznać płeć :zawstydzona/y:
 
Co Wy na to żeby posegregować i zrobić taką mini tabelkę . Jak Wam się nie spodoba to ja wykasuję

Angel chłopiec
Bożenka dziewczynka
Ajako dziewczynka
Olavip chłopiec
Atomówka chłopiec
Kamilaedi dziewczynka ?
Pinula dziewczynka
Tunia dziewczynka
Mata chłopiec
K&M dziewczynka
Miska nie napisała jakie przeczucie
laugh.gif

Anula dziewczynka
Mini dziewczynka
Maruusia dziewczynka
Parelandra dziewczynka
Tricia chłopiec
Kindzia nie napisała
Doris dziewczynka
 
reklama
Mini
bardzo sie "podobac"
mnie mozesz dopisac boya...


chociaz jako ciekawostke napisze ze "podobno jest tak" (oczywiscie to tylko "czary mary")
ze dzieci maja lepszego czuja...
to u mnie by była dziewczynka bo Wielki Brat tak chce:):) hahahaha
 
Do góry