reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć dziecka

Dołączył(a)
21 Wrzesień 2020
Postów
5
Witam, jestem w 13 tc, czy po tym zdjęciu usg da sie stwierdzić płeć dziecka? 😊 Dzidziuś jest bokiem, wiem, ale chętnie posłucham doświadczonych mamusiek. Lekarz płci nie podał stwierdził, ze jest za wcześnie. Cała reszta badan jest bardzo dobra, dlatego odetchnęłam z ulga:-) Pozdrawiam Mamusie! 😘
 

Załączniki

  • CB8184B7-FDDD-4F0B-A848-CCF721D36B3D.jpeg
    CB8184B7-FDDD-4F0B-A848-CCF721D36B3D.jpeg
    1,9 MB · Wyświetleń: 197
reklama
u mnie w 13 również, w 21 taki duży siurek, że ciężko byłoby go nie zauważyć 😂 Ale niestety po tym zdjęciu nie da się nic powiedzieć, bo przecież nie widać co ma między nogami.
U mojego synka właśnie w 14 już było widać sporego siurka. Akurat mam zdjęcie jak mały leży a siurek stoi między nogami a brzuszkiem 😂😂 no tak, na tym zdjęciu nic nie widać, natomiast jeżeli lekarz ma dobry sprzęt i dziecko współpracuje, to jak najbardziej można w 13 tygodniu stwierdzić płeć
 
reklama
u mnie w 13 również, w 21 taki duży siurek, że ciężko byłoby go nie zauważyć 😂 Ale niestety po tym zdjęciu nie da się nic powiedzieć, bo przecież nie widać co ma między nogami.
W 13 tygodniu to nie "siurek", a nub. :) Wtedy u obu płci wszystko wygląda baaardzo podobnie. Różni się kątem nachylenia, czasem bardzo nieznacznie.
 
reklama
Do góry