reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Płeć dziecka

Witam mam pytanie bylam na usg w 14tygodniu jestem ciekawa czy ktos odgadnie plec, poniewaz bardzo jestem ciekawa. W domu mam juz synka marze o coreczce bardzo chcialabym. Z gory dziekuje za odpowiedzi :*

Załączniki

• image.jpg
    image.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 314
  • image.jpg
    image.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 266
reklama
Jesli to drugi synek to też super 😍 ja na dniach rodzę synka drugiego i jestem przeszczęśliwa 😊 starszy synek nie może już się doczekać braciszka, huśta "go" na huśtawce, odklada do jego szafki zabawki a dziś powiedział, że musi uważać żeby nie niszczyć bucików to będą dla braciszka 😊 myślę że dobrze jest rodzeństwu jeśli jest tej samej płci. Także nie nastawiaj się obojętnie co będzie to będzie wspaniale!

Kamila2118

Zaciekawiona BB
Jesli to drugi synek to też super 😍 ja na dniach rodzę synka drugiego i jestem przeszczęśliwa 😊 starszy synek nie może już się doczekać braciszka, huśta "go" na huśtawce, odklada do jego szafki zabawki a dziś powiedział, że musi uważać żeby nie niszczyć bucików to będą dla braciszka 😊 myślę że dobrze jest rodzeństwu jeśli jest tej samej płci. Także nie nastawiaj się obojętnie co będzie to będzie wspaniale!
Hej i jak tam? Juz wiadomo jaka plec? ;)

reklama
reklama

lawenda28

Fanka BB :)
Czyli dziewczyny miały jednak tutaj racje :-) cieszę się że wszystko dobrze a że będzie drugi chlopczyk to tez serdecznie Ci gratuluje. Pozdrawiam:-) ps. Ja tez jestem mamą chlopczyka i jeśli wogóle bym sie decydowala na ciążę to czuje że z drugiego chlopca bym sie bardzo cieszyła :-)

Do góry