reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć dziecka

Dołączył(a)
5 Lipiec 2023
Postów
2
Dziewczynka czy chłopiec?🤷
Zdjęcie 13 tydzień
 

Załączniki

  • IMG_20230704_232225.jpg
    IMG_20230704_232225.jpg
    387,7 KB · Wyświetleń: 292
reklama
Nie wydaje mi sie, zeby to zdjecie bylo w dobrej plaszczyznie do oceny wyrostka. Lekarz moze mial lepszy widok na zywo. Te pierwsze wyniki bym brala tak na 50%, na polowkowym powinno byc juz jasne, jaka plec.
 
Powiedział że chłopiec chociaż według mnie wyrostek płciowy jest położony równolegle do kręgosłupa 🙈 szukam pocieszenia 😀
Tez miałam wyrostek równolegle do kręgosłupa 😉 , nie wypytywałam lekarzy na tak wczesnym etapie o płeć bo bardzo łatwo o pomyłkę . W pierwszej ciąży w 12+4 lekarz stwierdził dziewczynkę na 90% po 4 tygodniach dziewczynce urosły jajeczka i penis 😉 . Teraz czekałam z płcią na połówkowe 😉 dopóki lekarz nie był pewny na 100% nie chciałam wiedzieć 🤪
 
Do góry