reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PŁEĆ DZIECKA

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
no ciekawe jak się potoczy rywalizacja płci :D narazie 2:1 dla dziewczynek ;) według listy oczekujemy 15 dziewczynek i 14 chłopczyków, a do tego mamy 3 niespodzianki więc każdy wynik jest możliwy włącznie z remisem ;) ciekawe też czy jakaś dziewczynka nie okaże się chłopczykiem i na odwrót hehehe ;)
 
reklama
Ja liczę, że tak się nie stanie. Za bardzo przyzwyczaiłam się do mysli o córeczce. Zresztą na 4 USG wyszła dziewczynka, więc chyba płci już nie zmieni. Ale nigdy nic nie wiadomo.
 
No ja też raczej wątpię w jakąś magiczną zmianę, ale jak tylko śnię to zazwyczaj mam we śnie córkę ?!
 
magdalena25 mi babcia zawsze mowila ze sny sprawdzaja sie na odwrot :) no u mnie na 3 USG wyszlo ze chlopczyk, tydzien temu sam pan gin podziwial zarys jajeczek :) a co dziwne, zawsze chcialam coreczke, przed ciaza bylam pewna ze bede miec dziewczynke, a teraz na mysl ze to moglby nie byc Kubus jakos mi dziwnie, juz sie tak przyzwyczailam do mysli ze mam synka..no ale czy Kubus czy Maja najwazniejsze zeby urodzilo sie cale i zdrowe...
 
No a ja sobie wymarzyłam conajmniej parkę ze starszym chłopcem (bo sama żałowałam, że nie mam starszego brata). Pierwszy krok chyba wykonany, chyba, że siusiak cudownie zaniknie przy porodzie. A potem będziemy kombinować jak "zmajstrować" dziewczynkę. I myślę, że to będzie większy problem bo u mojego męża rodzina jest bardzo "męska" - on i brat, jego ojciec miał samych braci, dziadek tez... Ale kiedyś to się musi skończyć, prawda? :)
 
Magdalena my z mężem właśnie syna "majstrowaliśmy" - no ale jak widać troszkę nie wyszło... To wcale nie jest takie proste a my myśleliśmy że wszystkie warunki zostały zachowane.
 
magdalena25 - jak znajdziesz sposob na zmajstrowanie konkretnej plci to daj znac :) mi to sie juuz nie przyda ale mysle ze zainteresowane osoby sie znajda ;)
 
No a nam sie udało z synusiem:)
Odliczyłam 14 dni od pierwszego dnia miesiączki i tak wychodzi, ze się udało zaraz za pierwszym razem:)

A dziewuszke to trza zacząć tak między 10 a 12 dniem bo te męskie X zyją dłuzej a Y to są chladkie i szybko pędzą do jajeczka i niestety nie docierają:)

Chociaz od wszystkich reguł sa wyjatki. Moja siostra z kolei wyliczyła ze córcia musiała byc poczęta po czasie owulacji:)
 
U nas to było trafienie za pierwszym podejściem. Mierzyłam temperaturkę, wykresik i trafiliśmy w owulację (choć te pierwsze obserwacje, to mogą się nie powieść). No i niby warunki na chłopczyka były spełnione. No ale jednak z dziewczynką to nawet w teorii gorzej wygląda.
 
reklama
a my wcale  nie kombinowalismy - ptrawde mowiac nawet nie zastanawialismy sie ... tak jakos wyszlo i jak sie  nie zmieni nic to bedziemy mieli parke ze starszym  chlopcem :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry