reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć dziecka

Ja czulam chlopaka a wyszla dziewczynka na ostatnim usg nawet mi wardi sromowe pokazywal mam nadzieje ze siusiak nie wyrosnie
 
reklama
claudia mam nadzieje ze i u mnie sie sprawdzi :-) marze o coreczce bo mam 5 letniego synka :-D chociaz co chwilke o tym mysle to staram sobie wbijac do glowy ze jak sie nie uda to trudno, ze z 2 chlopakami bedzie tez fajnie i ekonomicznie hehheh

a jakiej imie dla coreczki masz wybrane ?
 
Miala byc Amelka i poki moj byl przekonany ze bedzie chlopak to nie oponowal przed Amelka ale jak wyszlo ze dziewczynka to on Amelki nie chce . jedyne jakie nam obu sie podoba to Zuzia ale moj syn upiera sie przy Amelce wiec bedzie na pierwsze Zuzanna a na drudie Amelia :-)
 
mojemu mezowi zas podoba sie amelka ale zgodzil sie ze ja wybieram dziewczynke a on chlopca

wiec ja wybralam oliwie a on chlopca kamil albo mateusz :-)
 
reklama
Dddmala dzięki :) właśnie z imieniem mamy problem bo dla dziewczynek to całe mnóstwo imion nam się podoba a dla chłopca to ciężko coś wybrać. Zastanawiamy się nad Kacperkiem, Natanielem lub Kubusiem.
 
Do góry