reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć i imiona naszych przyszłych pociech ;)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ciężko powiedzieć co, ponieważ w pierwszej ciąży byłam pewna że będzie to dziewczynka na 100 procent a mamy chłopca;-) teraz mam przeczucie ze to będzie chłopiec ale może będzie znowu odwrotnie:-)

więszkośc z nas na tym forum ma już jednego szkraba i jestem ciekawa komu sprawdziła się płeć według chińskiego kalendarza oto stronka

Ciąża, objawy ciąży, poród i połóg - Ciążowy.plkalkulator,plci-dziecka.html
 
reklama
Hania, a może tą listę, naszych przeczuć do do płci dołączymy do wątku z mamusiami lipcowymi??? Od razu miałybyśmy wszystko w jednym miejscu:tak::tak:

Ja przeczuć nie mam:baffled::baffled::baffled: z Igorem byłam pewna, ze dziewczynka będzie, jest chłopak:-D:-D:-D Teraz chciałabym dziewczynkę do pary:tak::tak:
 
ja cały czas miałam przeczucie że będzie chłopak:) cera w sumie ok, wygląd też się drastycznie nie zmienia:) ale test chiński i test z obrączką pokazuje dziewczynkę... Jestem coraz bardziej ciekawa:-)
 
dziś zrobiłam wróżbę chińską i wyszło, że jednak będzie dziewczyna więc o Antku powoli przestaje myśleć i zaczynamy kombinować damskie imiona:-) na razie rządzi Olga:)
 
Hania, a może tą listę, naszych przeczuć do do płci dołączymy do wątku z mamusiami lipcowymi??? Od razu miałybyśmy wszystko w jednym miejscu:tak::tak:

Ja przeczuć nie mam:baffled::baffled::baffled: z Igorem byłam pewna, ze dziewczynka będzie, jest chłopak:-D:-D:-D Teraz chciałabym dziewczynkę do pary:tak::tak:

Też myślałam, żeby tę listę tam wkleić. Ale po namyśle doszłam do wniosku że zostawię ją tutaj-żebyśmy miały porównanie co przeczuwałyśmy a co się urodziło :-) A w wątku z listą będę wklejać to co wyjdzie na usg :-)

Ciąża, objawy ciąży, poród i połóg - Ciążowy.plkalkulator,plci-dziecka.html

Mnie się nie sprawdziło :no: Niby pierwszego powinnam mieć syna, a mam córkę. I jest to jeden z niewielu kalkulatorów, który pokazuje mi dziewczynkę, bo prawie wszystkie pozostałe chłopca ;-)
 
Ja mam mieszane uczucia, na początku byłam pewna, że dziewczynka, ponieważ śniła mi się dziewczynka od kilku nocy, przytulanka były 3 dni przed owu, jednak test z obrączki i sody wskazują chłopca. Wolałabym chłopca, ale póki co czuję, że to dziewczynka. Choć poprzednio też na początku czułam, że to dziewczynka, a był chłopiec. Byle zdrowe;-)
 
Olga bardzo ładne, też mi się podoba. Dla dziewczynki mam wybrane imię, a dla chłopca się waham. Mój mąż też nie chce jeszcze gadać o imionach:zawstydzona/y:
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry