reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć i imiona naszych przyszłych pociech ;)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ann - to może faktycznie coś w tym jest? ;-). Ja w ogóle ostatnio jakaś czulsza na sny się zrobiłam. Prawie codziennie coś pamietam, a wcześniej miesiącami mogłam nie pamietać żadnego snu...
 
reklama
a ja właśnie mam kłopot z wybraniem imienia dla dziewczynki:-( wiele podoba mi się dla chłopczyków np Maksym Mikołaj Gabriel;) a dla dziewczynki szukam i szukam i nic :) może jedynie Laura, Elenka, Nina ale i tak czuję że to nie to:-):-)dobrze ze mam jeszcze troche czasu:) Olga sliczne ale moja siostra ma tak na imie wiec odpada:-(
 
dajana u mnie identyczna sytuacja! O ile mamy juz wybrane imie dla chlopca, to jakos dla dziewczynki zadne nie wywolalo u mnie wow-efektu :baffled::baffled::baffled::baffled: Podobalo by mi sie SARAH, ale wlasnie dzis przyszla koscielna rozpiska z grafikiem chrzcin na przyszly rok i co druga chrzczona dziewczynka ma na pierwsze imie wlasnie Sara/Sarah. No i znow jestem w punkcie wyjscia. A na dodatek mojemu m w nocy przysnila sie dziewczynka?!?!?!?!
 
ja nie mam żadnych typów:szok::szok:

z Igorem mieliśmy 3 typy. Najpierw obstawialiśmy Kubusia. ALe jak się Igor urodził, to Kubuś absolutnie do niego nie pasował i stanęlo na Igorze:-D:-D
 
racja Sara też piękne imię ale coraz częściej je słyszę:-( hehe co do snu to nic nie wiadomo mi jednej nocy się śnił chłopiec następnej dziewczynka:-D jeśli nie wybierzemy nic do porodu to może mnie natchnie jak zobaczę małą, albo będzie chłopczyk i problem z głowy:):-) w końcu imię to taka ważna rzecz, na całe życie, nie można jej podjąć będąc niezdecydowanym co do wyboru:-D
 
Ann - to może faktycznie coś w tym jest? ;-). Ja w ogóle ostatnio jakaś czulsza na sny się zrobiłam. Prawie codziennie coś pamietam, a wcześniej miesiącami mogłam nie pamietać żadnego snu...

Dla mnie pierwszym objawem ciąży właściwie po samiutkim zapłodnieniu były właśnie bardzo bardzo wyraźne sny. Coś niesamowitego. Mam tak wyraźne sny, że pamięta je kilka dni:)
 
ja też mam przeczucie,że to facecik:):) heh i wszyscy z rodziny i znajomych również tak obstawiają:):) ależ będzie numer jak to dziewczynka:):) ale to przecież obojętne , byle było zdrowe:):)
 
a ja nie mam żadnych odczuć:-( chyba każda z nas chciałaby mieć córeczkę, partner oczywiście synka, ale najważniejsze, żeby BYŁO ZDROWE!! :-D z drugiej strony to moje pierwsze dziecko i dobrze by było gdyby pierwszy był chłopiec- starszy, a potem dziewczynka:-) no ale czas pokaże:-) raz mi się śniło, że urodziłam chłopczyka, chodziłam cały dzień podekscytowane, a kolejnej nocy... przyśniła mi się córeczka:-):-D ciekawi mnie jak to jest z tymi przesądami... ochota na słodkie dziewczynka czy chłopczyk? jedni mówią tak drudzy tak, nie wiadomo kogo słuchać:-)
 
reklama
mam tako samo! pamiętam każdy sen z każdej nocy:) :-D wcześniej raczej rzadko zdarzało mi się zapamiętywać, ciekawiło mnie to czy to przez ciąże, czy to wytwór mojej wyobraźni:-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry