reklama

płeć naszego maleństwa

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2006r.' rozpoczęty przez monika_pk, 18 Sierpień 2005.

1. monika_pk

monika_pk Gość

tak sobie pomyslałam ze tu mogłybysmy pisac co do naszych przeczuc jesli chodzi o płec naszych dzieci...no i oczywiscie pochwalic sie jak juz bedziemy wiedziały co nosimy w brzuszkach:):):)...co do mnie...wydaje mi sie ze to bedzie dziewczynka-odrzuca mnie od miesa ,pozeram kilogramy owoców...moja cera to masa diod i rogów:)a przeczucie...narazie nic mi niepodpowiada....ostatnio sniło mi sie ze miałam syna-biorac pod uwage ze sny snia sie na odwrót-bedzie dziewczynka....no ale z kolei robiac "chinski test" wyszedł mi chłopak:)

2. monika_pk

monika_pk Gość

3. reklama
  4. azik

azik Gość

5. azik

azik Gość

mi wyszło że po 10 godzinach prorodu wieczorem urodze córeczke...
    według chinczyków tez dziewczynka
    według wieku krwi tez dziewczynka :)
    i chciałabym córeczkę, do pary :)

6. monika_pk

monika_pk Gość

Azik..pomozesz mi? jestem na bakier z angielskim...

7. azik

azik Gość

pierwsze pytanie dotyczy koloru jaki lubisz najbardziej
    drugie: ile nosisz pierścionków na palcach
    trzecie: urodziłas się: rano, itd...
    czwarte: w tej chwili pogoda za oknem jest:
    piate: czy lubisz zapach lawendy
    szóste: ja kie zwierze ostatnio widziałaś

tak mi sie wydaje - tez nie jestem zbyt mocna....

8. monika_pk

monika_pk Gość

9. azik

azik Gość

cytat z lutowych mam:

10. reklama
  11. ANIK78

ANIK78 Marzec 2006 i Luty 2009

Monika dobry pomysł! Ja z początku chciałam dziewczynkę (mąż też), ale teraz jest mi to już obojętne, chociaż intuicja podpowiada, że noszę dziewczynkę (mam wstrętne pryszcze na plecach a nigdy nie miałam, ale nie wiem czy można to traktować jako wyznacznik płci). Od dłuższego czasu podoba mi się niebieski kolor, mam sypialnię w tym kolorze i jeszcze wózek dla mojej dzidzi też będzie niebieski (w zasadzie już jest, bo dostanę go od siostry) więc może będzie chłopczyk. :) Mąż cały czas mi mówi o naszej Laurze, więc... przekonamy się pewnie za jakieś 8 tygodni :)

12. ANIK78

ANIK78 Marzec 2006 i Luty 2009

Azik dla zabawy można zrobić, tylko co będzie jak obojgu rodzicom wychodzi ta sama cyfra?? ;)

Poleć forum