reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

płeć naszego maleństwa

M

monika_pk

Gość
tak sobie pomyslałam ze tu mogłybysmy pisac co do naszych przeczuc jesli chodzi o płec naszych dzieci...no i oczywiscie pochwalic sie jak juz bedziemy wiedziały co nosimy w brzuszkach:):):)...co do mnie...wydaje mi sie ze to bedzie dziewczynka-odrzuca mnie od miesa ,pozeram kilogramy owoców...moja cera to masa diod i rogów:)a przeczucie...narazie nic mi niepodpowiada....ostatnio sniło mi sie ze miałam syna-biorac pod uwage ze sny snia sie na odwrót-bedzie dziewczynka....no ale z kolei robiac "chinski test" wyszedł mi chłopak:)
 
reklama
mi wyszło że po 10 godzinach prorodu wieczorem urodze córeczke...
według chinczyków tez dziewczynka
według wieku krwi tez dziewczynka :)
i chciałabym córeczkę, do pary :)
 
pierwsze pytanie dotyczy koloru jaki lubisz najbardziej
drugie: ile nosisz pierścionków na palcach
trzecie: urodziłas się: rano, itd...
czwarte: w tej chwili pogoda za oknem jest:
piate: czy lubisz zapach lawendy
szóste: ja kie zwierze ostatnio widziałaś

tak mi sie wydaje - tez nie jestem zbyt mocna....
 
cytat z lutowych mam:
Słuchajcie kobitki  Powiem wam ciekawostkę, którą mi opowiedziała moja pacjentka na masażu na temat przewidywania płci potomka na podstawie wieku rodziców w momencie poczęcia...

Metoda polega na założeniu, że ciało człowieka, jego tkanki odnawają się w cyklu siedmioletnim. To znaczy, że osoba w wieku 20 lat ma krew "sześcioletnią" (7+7+6=20), albo osoba 28 letnia ma krew w wieku 7 lat (7+7+7+7=28) i analogicznie

Robimy analizę wieku krwi rodziców np na moim przykładzie:
mamusia: 22 lata - wiek krwi 1 rok
tatuś: 26 lat - wiek krwi 5 lat
1 rok mamusi < 5 lat tatusia (=>będzie synek)

Nie mam pojęcia skąd sie to wzięło, pierwsze co pomyslałam to że jest to jakaś wielka bzdura  ale z ciekawości sprawdziłam na wszystkich czlonkach rodziny i się sprawdziło!
Sprawdźcie może dla siebie dziewczyny bo jestem ciekawa jak u was wyjdzie  i jak wam się płeć dziecinki kreuje
 
Monika dobry pomysł! Ja z początku chciałam dziewczynkę (mąż też), ale teraz jest mi to już obojętne, chociaż intuicja podpowiada, że noszę dziewczynkę (mam wstrętne pryszcze na plecach a nigdy nie miałam, ale nie wiem czy można to traktować jako wyznacznik płci). Od dłuższego czasu podoba mi się niebieski kolor, mam sypialnię w tym kolorze i jeszcze wózek dla mojej dzidzi też będzie niebieski (w zasadzie już jest, bo dostanę go od siostry) więc może będzie chłopczyk. :) Mąż cały czas mi mówi o naszej Laurze, więc... przekonamy się pewnie za jakieś 8 tygodni :)
 
reklama
Do góry