reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

płeć naszego maleństwa

moj maz chce strasznie dziewczynke, ja...hmmm...w zasadzie mi wszystko jedno aby bylo zdrowe. a i tak mam przeczucie ze bedzie dziewczynka. szkoda ze tak dlugo jeszcze musze czekac zeby sie dowiedziec.
 
reklama
dzisiaj wstałam z przekonaniem ze to bedzie dziewczynka.....zobaczymy....a tak na marginesie...kiedy gin.moze stwierdzic płec dziecka?
 
U mnie to wygląda tak, że wszystkie kobiety w Mojej rodzinie i Rafałka nie mówią:"Raczej będzie dziewczynka"czy coś w tym stylu. To jest nasz LAra,Lala,Laura itp ;D A ja wyglądam na dziewczynkę (problemy z cerą) i tak się czuję. Strasznie się cieszę, bo marzę, zeby to była córeczka.
 
Ja sie czuje na dziewczynke. Chociaz pryszcze mi nie wyszly :)) Ciagle jednak mam takie przekonanie. Oczywiscie wazne jest zeby dzidzia byla zdrowa,wiec jak bedzie chlopczyk to tez nie bedzie zle.
 
Swoją drogą to zastanawiające, że statystycznie większość kobiet chciałaby córeczkę... Zastanawiam się nad tym, bo sama też marzę o córeczce, a właściwie przyszłościowo o parce :D
 
w jednej z waszych zabaw wyszedł mi chłopiec w tej po angielsku nawet nie wiem co wyszło a ja czuje ze siedzi tam sobie cichutko dziewczynka a z tymi pryszczami i zachciankami to słyszałam ze przesądy ale też mam chętkę na słodkie i mam pryszczyki na buziaku choć raczej nigdy nie mialam no moze kiedys jakis pojedynczy.
 
reklama
Najśmieszniejsze jest to, że kiedyś to się zapierałam, że nie będę chciała przed porodem znać płci dziecka, że wolę niespodziankę, itp. A teraz to się tak niecierpliwię, że wiem, że jak tylko gin coś tam zauważy, to będę ją ciągnąć za język, żeby jak najszybciej się dowiedzieć. Choć oczywiście wiem, że to nie zawsze się sprawdza - niektóre dzieciaczki robią psikusy :)
 
Do góry