reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

płeć naszego maleństwa

kolezance ze studiów lekarz nie powiedział co ma, poniewaz juz raz miał proces o pomyłkę...

zaparł się on - i teraz nikomu nie mówi
 
reklama
ludzka rzecz sie mylic....w tym przypadku na szczescie nikt nie stracił na zdrowiu....
pare lat temu moja kolezanka miała urodzic dziewczynke(tak wychodziło z Usg)...a urodził sie chłopczyk....widac "pisiorek " sie gdzies schował:)
 
Ja tez zawsze byłam zdania ze płeć maleństwa ma być niespodzianką ale teraz nie bede chyba sie w stanie oprzeć jak juz bede miala mozliwosc chociaż dzidzie czesto robią właśnie psikusy jak juz ktos wczesniej wspominal ja chyba nie wytrzymam i dowiem sie kto tam siedzi w brzuszku?!?
 
chłopiec jest pewniejszy - bo siusiaka mozna zobaczyć , ja upewniłam sie dopiero w 20 nbd, ale to zalezy jak się ułozy, u lutowych widziałam ze juz w 15 dojrzał lekarz
 
W pierwszym teście wyszło ,że to będzie chłopiec...ale sama dokładnie nie wiem kiedy doszło do zapłodnienia---mógł to być 1 czerwca

w drugim teście wyszło ,że to będzie dziewczynka....i sama nie wiem co będzie ??

Sami nie wiemy co byśmy chcieli z mężem....ja chyba bardziej dziewczynkę a on się nie określa ;)
 
A mi się dzisiaj śniło, że rodziłam z jakąś inną panią, kiedy dzieci leżały obok siebie położna powiedziała mi, że urodziłam chłopca (47cm i 2200 - jakoś tak) a tamta dziewczynkę. Z początku byłam zawiedziona, bo bardzo pragnęłam słodziutką dziewuszkę, ale po chwili poczułam się tak niesamowicie i dumnie, że rozczarowanie minęło. Ciekawe co będzie na jawie? :) Ja jakoś czuję, że będzie dziewczynka ;)
 
reklama
Anik, twoja podświadomość pracuje widać na wysokich obrotach ;D Takie sny :) Moja babcia mawiała, że sny sprawdzają sie na odwrót, więc skoro we śnie urodziłaś chłopczyka, to pewnie na jawie będzie dziewuszka :)
 
Do góry