reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć w 17/18 tc

reklama
Ja się zastanawiam też ,bo na prenatalnych lekarz powiedział,że raczej dziewczynka ,potem nie było widać,albo była pępowina między nogami i zastanawiam się na ile można wierzyć takiej pocatkoeej opinii 🙈 Ale za tydzień połówkowe to będę wiedzieć na sto procent .
 
U mnie w 12 tygodniu lekarz zobaczył dziewczynkę, mój prowadzący w 16 tygodniu potwierdził i urodziła się dziewczynka.
 
Witam, chciałabym zapytać czy w 17/18 tc możliwe jest rozpoznanie płci żeńskiej na USG? W piątek lekarz powiedział, że na 100 % widzi dziewczynkę (pokazywał wargi sromowe płodu). Oglądał płeć na początku usg i na końcu i powiedział, że na 100 %, wpisał też w opisie badań, że "płeć żeńska". Lekarz doświadczony, z certyfikatem i dobrym sprzętem, ale jakoś trudno mi uwierzyć ponieważ mam 2 synków i byłam pewna, że trzeci też będzie syn. Zaczynam mieć wątpliwości czy nie cieszymy się przedwcześnie na córeczkę. Proszę o odpowiedź, zwłaszcza mamusie córek, które poznały płeć w okolicach 17/18 tc - czy płeć się już nie zmieniła czy jednak na kolejnych badaniach wyszło, że to chłopczyk. Pozdrawiam!
u mnie w 12 tc na 95% była dziewczynka i się sprawdziło ;)
 
Na 100% to mozna byc pewnym
jak sie urodzi😂 ale tak na tym
etapie bardzo prawdopodobnie ze okreslil prawidlowo plec, tym bardziej ze wskazal
wargi sromowe a nie ocenil
na zasadzie „tu nic nie widac” „ nie wystaje”😂. Gratuluje!🙂
 
Witam, chciałabym zapytać czy w 17/18 tc możliwe jest rozpoznanie płci żeńskiej na USG? W piątek lekarz powiedział, że na 100 % widzi dziewczynkę (pokazywał wargi sromowe płodu). Oglądał płeć na początku usg i na końcu i powiedział, że na 100 %, wpisał też w opisie badań, że "płeć żeńska". Lekarz doświadczony, z certyfikatem i dobrym sprzętem, ale jakoś trudno mi uwierzyć ponieważ mam 2 synków i byłam pewna, że trzeci też będzie syn. Zaczynam mieć wątpliwości czy nie cieszymy się przedwcześnie na córeczkę. Proszę o odpowiedź, zwłaszcza mamusie córek, które poznały płeć w okolicach 17/18 tc - czy płeć się już nie zmieniła czy jednak na kolejnych badaniach wyszło, że to chłopczyk. Pozdrawiam!
Pierwsza ciąża 13tc na prenatalnych dziewczynka, 16tc u lekarza prowadzącego chyba dziewczynka, drugie prenatalne dziewczynka i urodzona dziewczynka.
Obecnie 2 ciąża. 12tc raczej dziewczynka, 16tc lekarz prowadzy nie widzi żeby coś odstawało, drugie prenatalne chłopiec i jak dotąd (27tc) podtrzymane że jest chłopiec.
Z każdych drugich prenatalnych otrzymałam zdjęcie USG od spodu maluszka i widać wyraźnie, że się różni 😉 na każdej wizycie pytam czy synkowi nic nie ubyło 😅 w poprzedniej ciąży pytałam czy córce nic nie urosło czasem 😁
 
W obu ciążach płeć poznałam na pierwszym USG prenatalnym w 12tc.
Przy Córce miałam badanie na średniej jakości sprzęcie, a i tak pani doktor się nie pomyliła :)
 
Dziękuję dziewczyny za wszystkie odpowiedzi ☺️. Z tego co piszecie jest szansa, że lekarz się nie pomylił i będzie dziewczynka, tym bardziej, że niektóre z Was już w 12 tc poznały płeć. Niestety nie mam zdjęcia zrobionego "między nóżkami". Muszę czekać do kolejnej wizyty na połówkowe, ale pewnie niepewność jeszcze będzie, więc czekam z wyborem imienia i różowymi zakupami 🙂. Napiszę za miesiąc czy się potwierdziło czy nie 🙂
 
reklama
Do góry