reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć

reklama
Ja bym z tym określaniem płci uważała, mi lekarz na prenatalnych w 12. tygodniu mówił ze chłopak a wczoraj byłam na połówkowych i mówi, ze dziewczynka 😅
 
Na pierwszych często nie są pewni niestety, mnie nawet nie chciał powiedzieć płci, dowiedziałam się dopiero w 18tc.
Tylko wiesz, jeśli lekarz nie miał 100% pewności, to dziewczyny które nie są specjalistkami tym bardziej nie będą wiedziały na pewno.
Słyszałam, że jednak częściej mylą się mówiąc że będzie dziewczynka, a później okazuje się że jednak chłopczyk. Więc w drugą stronę. Ale to właśnie "słyszałam" i też nie ma reguły.
Ogólnie pytałam o Twoje zaufanie do lekarza, bo jeśli mu nie ufasz, to lepiej go zmienić :)
Zawsze też dodatkowe usg u innego doktora może być dobrym rozwiązaniem.
Za to mój się dopiero pokazał w 31tyg🤣a ja od samego początku wiedziałam że chłopak będzie i teraz 7miesiac leci😍
 
reklama
Do góry