reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plemienia w ciąży

Dołączył(a)
3 Lipiec 2022
Postów
1
Witam. Ma raczej PILNE pytanie. Jestem w 10 tygodniu ciąży i właśnie zauważyłam odrobinę plemienia barwa jasno czerwona. TSH mam niskie, czy to możliwe że to początkowe poronienie? Rok temu już to przeszłam 😭
 
reklama
Jedz na IP. Nikt cię tutaj nie zdiagnozuje tym bardziej, że kolor jest jaki jest. Nie sądzę żeby tsh miało coś do plamienia, ale lekarzem nie jestem.
 
Witam. Ma raczej PILNE pytanie. Jestem w 10 tygodniu ciąży i właśnie zauważyłam odrobinę plemienia barwa jasno czerwona. TSH mam niskie, czy to możliwe że to początkowe poronienie? Rok temu już to przeszłam 😭
Jedź na IP dla pewności.
Ja w 7tc plamiłam intensywnie żywą krwią, miałam krwiaka, obecnie 30tc więc nie musi to być poronienie.
 
I jak rodziłaś ? Naturalnie czy przez cc ? Co później ?
Jeszcze nie urodziłam, ale termin tuż tuż. Torbiel z biegiem czasu ciąży się wchłonęła, ale była gigantyczna 7x8 cm, jak nie więcej (już tak nie pamiętam). Ta torbiel zrobiła mi się za jajnikiem, lekarz tłumaczył, że to od hormonów. Od razu musiałam przejść na zwolnienie i oszczędzający tryb życia.
 
reklama
Jeszcze nie urodziłam, ale termin tuż tuż. Torbiel z biegiem czasu ciąży się wchłonęła, ale była gigantyczna 7x8 cm, jak nie więcej (już tak nie pamiętam). Ta torbiel zrobiła mi się za jajnikiem, lekarz tłumaczył, że to od hormonów. Od razu musiałam przejść na zwolnienie i oszczędzający tryb życia.
Zdrówka życzę ;)
 
Do góry