reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwiak w ciąży

@Werkaxxx I w ogóle nie wiem po co masz brać ten duphaston. Dziwne co Ci powiedziała, może wcale nie jest pewna że tego pęcherzyka nie ma :/ albo nie wierzy, że w ogóle był i chce Cię jeszcze bezsensownie trzymać do następnego USG?
 
reklama
Mogła się ugryźć w język, powiedzieć, że zaleca po poronieniu zrobic diagnostykę progesteronu w II fazie cyklu albo następna ciążę profilaktycznie prowadzić na progesteronie od owulacji. A tak to tylko Ci po emocjach jedzie. Niestety, krwiaki potrafią "pociągnąć" duża ciążę, keidy już progesteron nie ma nic do rzeczy (mnie w 14 TC wypisano ze szpitala z krwiakiem z przestroga, że mam szanse pół ma pół). Krwiaki potrafią się zrobić u pacjentek, które mają bardzo dużo progesteronu. Owszem, ma on działanie lecznicze przy krwiakach, ale niczego niestety nie gwarantuje.
Dzięki za wsparcie 😔 no cóż. Tak widocznie musiało być. Mam już jednego synka to moje drugie maleństwo 😔 powiedzcie mi kiedy można się starać znów? Bo od niej się nie dowiedzialam. Mam jakiegoś pecha do ginekologów 😏😏
 
@Werkaxxx I w ogóle nie wiem po co masz brać ten duphaston. Dziwne co Ci powiedziała, może wcale nie jest pewna że tego pęcherzyka nie ma :/ albo nie wierzy, że w ogóle był i chce Cię jeszcze bezsensownie trzymać do następnego USG?
Właśnie zastanawiałam się czy skoro tak mi ta krew leci mocno czy w ogóle coś widziała , do szpitala nie poszłam mam tylko brać to że względu na to że nie mam z kim zostawić synka narzeczony jest za granicą i jestem całkiem sama siostra jedynie przychodzi mi pomóc z małym po szkole . Kazała mi to brać i uważać i tak się zastanawiałam czy mogła przez tą krew niczego nie widzieć.
 
@Werkaxxx I w ogóle nie wiem po co masz brać ten duphaston. Dziwne co Ci powiedziała, może wcale nie jest pewna że tego pęcherzyka nie ma :/ albo nie wierzy, że w ogóle był i chce Cię jeszcze bezsensownie trzymać do następnego USG?
Pokazałam jej wszystkie zdjęcia USG od poprzednich gin. To stwierdziła że ta pani u której byłam w czwartek z krwawieniem napisała że obumarcie płodu zapytałam ja gdzie a ona mówi no jest napisane zatarte echo płodu i tam napisała obok że to jest 6 tc to jej pokazalam przyrost bety od środy do piątku to stwierdzila no to robimy USG skoro przyrosla. .
 
Właśnie zastanawiałam się czy skoro tak mi ta krew leci mocno czy w ogóle coś widziała , do szpitala nie poszłam mam tylko brać to że względu na to że nie mam z kim zostawić synka narzeczony jest za granicą i jestem całkiem sama siostra jedynie przychodzi mi pomóc z małym po szkole . Kazała mi to brać i uważać i tak się zastanawiałam czy mogła przez tą krew niczego nie widzieć.
strasznie to pokręcone, jeśli chcesz się oczyścić bez szpitala, to duphaston Ci nie pomaga... I powinnaś kontrolować betę, morfologię i crp
 
strasznie to pokręcone, jeśli chcesz się oczyścić bez szpitala, to duphaston Ci nie pomaga... I powinnaś kontrolować betę, morfologię i crp
No właśnie żadnego skierowania na betę nie dała a wspomniala tylko że trzeba by było zrobić ...kazała brać mi ten duphaston nic więcej nie powiedziała tylko wizyta kontrolna za tydzień. Masakra 😔😔
 
Hej niestety. Byłam u gina. Ciąży nie ma. Brak pęcherzyka ciążowego. Mam nadal brać duphaston 😔😭 jestem załamana nigdy nie myślałam że to mnie spotka. Stwierdziła że jakby może tamten lekarz odrazu dał na początku ciąży leki może by było dobrze a tak musiało mi brakować progesteronu potrzebnego dziecku .
Jej... Bardzo mi przykro...
 
Kochana rozumiem Cie idealnie.
Moja 4 ciąża wymarzona wyczekiwana.
3 poronienia za mną wiec jestem mama anielskich dzieci.

Gdy zobaczyłam plamienia mega się wystraszyłam i byłam wręcz pewna że mój piękny sen właśnie się kończy.
Na szczęście wszystko dobrze się skończyło teraz 16 tydzień. Pobyt w szpitalu ponad tydzień czasu nakaz leżenia i wstawanie tylko do toalety. Po wyjściu ze szpitala również polegujacy tryb życia czyli dużo dużo odpoczynku.
Kazda wizyta w toalecie przyglądanie się na papier czy na pewno nie ma plamienia.
Psychika w pewnym momencie siada czekam od wizyty do wizyty.

Ale wierzę że teraz nam się uda że w końcu zostaniemy rodzicami i będziemy mogli tulić dzieciaka w ramionach.


Wiem że masz ciężko ale nie ma wyjścia musisz odpoczywać i mimo wszystko wierzyć że będzie wszystko dobrze ❤❤

Coreczki w jakim masz wieku ?
9 i 4 lata ❤️ dziś lekarz się wygadał co będzie.... A miał nie mówić. No, zapomniał. Synek w brzuszku.
 
reklama
Do góry