reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plotki, ploteczki, pogaduszki...

reklama
czuję się jeszcze dziewczyną;-), dlatego dziekuję bardzo. ładne kwiatki. Cos tu pusto ostatnio?
Bywacie tu jeszcze w ogóle? czy wszyscy piszą na wątkach zamkniętych dlatego Was nie widać:-D.Pozdrawiam, do zobaczenia!
 
No właśnie bardzo pusto się zrobiło :-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
DZIEWCZYNY WRACAJCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)
A tak w ogóle to chciałam Was zapytać czy oglądacie serial "Gotowe na wszystko"??? Ja się już uzależniłam ;-)tzn. kiedyś oglądałam od samego początku jak leciał na Polsacie. Rozbawiał mnie ten film strasznie i oglądaliśmy nawet razem z Tomkiem. Potem przeprowadziliśmy się i zainstalowaliśmy Cyfrę + a tam nie ma Polsatu. Jednak na Foxlife zaczął lecieć teraz 4 sezon i wciągnęłam się od nowa. W dodatku Tomek kupił mi na DVD cały 3 sezon i jak już prawie go kończymy to dokupił jeszcze 1 i 2 :szok: Teraz mamy co oglądać codziennie wieczorem :tak:
 
Ja jestem ale co mam sama ze soba gadać jak zagladam a tu nie ma nowych postów:sorry2:

Trin ja jestem uzależniona od M jak miłośc:-) a Gotowe na wszystko ogladałam na polsacie jak byłam w ciazy z Alim:tak:

Ja juz dawno nie ogladałam zadnego dobrego filmu, bo wieczorami tzn w nocy pisze prace jak Alek spi.
 
angie fajnie, że jesteś :tak:Ja kiedyś też oglądałam cały czas M jak miłość, ale od jakiegoś czasu dzieciaki chodzą później spać i nie mam jak oglądać a poza tym jakoś mi się znudziło. Gotowe na wszystko o tyle mnie wciągnęły, że zawsze jest jakiś ciekawy, tajemniczy wątek, a do tego ten specyficzny humor i śmieszne sytuacje :-) Do tego Tomkowi się podoba i możemy oglądać razem. A M jak miłość to nie bardzo mu się podobało...
 
trininlove, z tymi gotowymi na wszystko to tak jak u nas, też razem z Tomkiem:-D oglądaliśmy, ale teraz nie leci już na Polsacie. Czekamy na kolejną serię. A z M jak miłośc, też mam kłopot, bo zwykle o tej porze kładę malą spać. :sorry2:
 
Alek o tej porze to nawet nie idzie spać jak nie spi cały dzien tylko ok 21 a jak spi w dzien to o 23 wic musze ogladac przy nim.
 
reklama
angie no jasne ze dziala!! M. elektronik sam zrobil przedwzmacniacz i to jak :D mamy super kolekcje winyli od presleya, przez pink floyd, nawet marylin manson, wszystko czego dusza zapragnie :cool2: M. mial nawet na studiach przezwisko DJ nie bez powodu :-p, u nas muza na miejscu 1 w domciu, jak nie winlyl to cd albo teledysk z youtuba leci
 
Do góry