reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

pawimi

potrojna mamusia
Dołączył(a)
24 Listopad 2008
Postów
3 970
Miasto
USA
przenosze watek z buzza na nowe miejsce - nie ma sensu zasmiecac go naszymi prywatnymi pogaduszkami:-)
 
reklama
aaaaale fajowo teraz mozemy plotkowac o wszystkich brykach!!!! I oczywiscie o buzzie!!!!
Apropo to odliczam dni do niedzieli az wezme w lapki jane.A co do maniaczek, to ja mysle ze jesli chodzi o kupno to chyba zaprzestane na jane, ale co do akceosoriow i szperactwa to chyba nigdy!!!
 
a je tez sie przyznaje do grzechow....uwielbiam wszystko co z maluchami zwiazane poczawszy od ciuszkow przez wozki i inne...gdyby nie to pewnie milionerka bym byla he he a tak to wiekszosc wydaje na swoje dzieci :( mam nadzieje ze z tego jane bedziesz zadowolona. U nas one sie nie sprawdzily, mialy dosc kiepskie recenzje ale nie pamietam dokladnie ktore z tych wozkow tu importowali...
 
To ja tez niesmialo sie witam ;-) Gastone jak tak szperasz po tym necie to powiedz czy napotkalas jakies ciekawe oferty wozka Phil&Ted dla dzieci rok po roku?
 
he he tu gie-oska jest ekpertem od szperania i wyszukiwania cudow :)) moze jej zlec ta misje ....
 
Pawimi nie wpadłam , uwarzam na siebie...

Ale moj synek od wczoraj przestał szalec w brzuszku , siedzi spokojnie,lekkie ruchy i wypiana sie ... ale za to doszły bole tam na dole w pachwinie i nie tylko...

Zeby to nie była cisza przed burza...:confused:

Co do mojego buuz-a to napislam dzis go goscia mlaia bo mial mi przysłac numer nadania packzi , gdzie moge sledzic przesylke i nie wysłał... M mu naskrobal malia ciekawe czy jutro odpisze, martiwe sie zeby go wogole wysłał ale ma 13 tys. sprzedanch rzeczy od 4 lata na ebay-u...zobaczymy co z tego bedzie...

Ja chce moj wozek :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
sofik jeszcze nie spisz? ja dzis w domciu siedzialam bo balowalam na kompie do drugiej w nocy i nie mialam rano sily zebrac sie do biura...............przed chwila odebralam synka ze szkoly i juz jestes z powrotem...
 
reklama
Do góry