reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

gastone wspolczuje..kurcze lipa...nie robi sie tak...a moze uda ci sie znalezc taki sam jak juz upatrzylas??
a Ty speedi ogladalas??
 
reklama
gie-oska moze jak zrobisz w pon. to sie kreski pokaza ja robilam 3 dni wczensiej i nic a dzien przed niedziela i byly...


gastone nie lubie nie zdecydowanych ludzi :crazy:

A ja mojego wozka tez nie mam jeszcze i nie wiem co z nim :crazy:
 
hej Sofik jak sie czujesz??lipa ze jeszce wozka nie masz...tak czasami jest jak sie sprzedaje milion rzeczy i nie wie co sie wyslalo...
co do testu poczekam na pawimi ona znawczyni wszystkiego jest hehe...
 
laski witam lece bede pozniej....musze juz wyjsc z biura w tej chwili bo sie spoznie na spotkanie z klientem a to nieladnie :(((, do uslysznienia, papa
 
Czesc dziewuszki.Szperam ja ciagle na ogloszeniach i szperam.Znalazlam ja ci dwa , tez w Dublinie i jeden za dublinem.Okazalo sie, ze ten za Dublinem sprzedaje polka.Czekam na zdjecia.Ale te sa drozsze 250 i 300euro.Ale mam cicha na dzieje hih ze maz sie skusi na nowy.Bo jak sobie podliczyl ze musi jechac do Dubllina to mu sie chyba juz placa kupic nowy.Moze jeszcze pare razy pomarudze i z jednego klienta bede miala nowy??hihi Humor troszke mam lepszy ale mimo wszystko zla na ta babe jestem.
Pawimi, co do opinii to ja znam tyko pozytywne.Wiecej negatywnych czytalam na temat speediego.wogle na forum gazeta pl mozna sie faktyczni ewszystkiego dowiedziec o danym wozku.
 
a ja mam dola bo moja druga kreska na tescie wybladla i ciensza sie zrobila...co myslicie??ze jednak nie ciaza to jest??
Gastone uda ci sie znalezc jane moze cos sie trafi..ja jutro poczytam na tym formu gazeta o wozkach...tymczasem czekam na pawimi i jej ocene mojej sytuacji.
Sofik co u ciebie?wozio doszedl??
 
reklama
teraz dopiero z powrotem dotarlam, ufff ale paskudny dzionek, rano bylo ladnie i cieplo - zalozylam wiosenny plaszczyk....zanim na miejsce dojechalam zachmurzylo sie, teraz leje jak z cebra z piorunami a do wieczora temperatura ma drastycznie sie obnizyc i snieg padac! Koszmarek :((( Gastone ja mowilam ze tu w usa z jakis przyczyn sie wozek nie przyjal, wiadomo inny kraj to inne wymagania, spidziakow w ogole u nas nie ma,tylko buzzy i zappy- jesli oquinny chodzi.
Gieoska dziewczyny maja racje, poczekaj 2,3 dni i powtorz test. Jak nalejesz za duzo to blad wyskakuje albo w ogole kreski sie rozlewaja tak jakby sie tusz rozlal. A ja przyjechalam 16 lat temu bo....zawsze chcialam w usa mieszkac. Jak mialam z 5 moze 6 lat to wszystkim opowiadalam ze jak dorosne to wyjade to cioci w ameryce (siostra mojego taty) i bede miec 7 pietrowa wille z kilkoma garazami. No i niewiele sie pomylilam ha ha. Wprawdzie 7 pieter nie mam i tylko 3 garaze no i z ciotka zbyt wiele wspolnego tez nie mam bo ona w pensylwani mieszka i widzimy sie raz na 2 lata w ramach odwiedzin ale dopielam dzieciecych marzen i mieszkam w usa. Kilkakrotnie sie staralam o wyjazd wczesniej i nigdy wizy nie dostalam. W dzien mojego slubu (z moim ex)przyszlo zawiadomienie ze wylosowalam zielona karte....nigdy nawet nie wysylalam glosu, moj wujek - brat taty wyslal za mnie ...mial gest i wyslal wszystkim dzieciom swoich braci (moj ojciec ma duzo rodzenstwa)no i los padl na mnie i jeszcze jednego mojego kuzyna. No i jestem .....
 
Ostatnia edycja:
Do góry