reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płyn do kąpieli

Dzięki bardzo za podpowiedzi. Zgodnie z Waszymi radami wypróbowałam zwykłe mydełko dla dzieci. Nie ma żadnej wysypki. Okazuje się więc, że drogie kosmetyki wcale nie muszą być najlepsze. Na razie zostanę przy tym rozwiązaniu, a potem poszukam też czegoś z bąbelkami ku radości mojego malucha:-)
Pozdrawiam
Aneta i Miłoszek
 
reklama
Oprócz Oilatum jest rózwnież bardzo dobry Balneum Hermal plus, choć cena za 200 ml to ok 30 zł. Używam go do kąpieli mojego synka, bo po mydełkach dostał wysypki. Nie potrzeba nic więcej prócz tych specyfików, są świetne.
 
Witam;
Moja Martunia 4 latka, będąc berbeciem była mocno uczulona na różne specyfiki. Byłam zaskoczona jak dziecięcy dermatolog powiedział mi mydełko bambino i już. Do dziś ma piękną buźkę. Im później zastosuje się chemię tym lepiej.
POZDRAWIAM
 
Po wielu eksperymentach, trafiłam na kosmetyki firmy Nivea Baby. Mamy mydełko, szampon, balsam do ciała, płyn do kąpieli. Dla mojego syna są ok. Przy okazji lubię ten zapach:tak: :tak: :tak:
 
[Ja myje synka płynem do kąpieli jonson baby o zapachu lawendy jest to płyn usypiający:happy:
 
reklama
Cześć Dziewczyny!

W szalonym pędzie przed porodem nakupowaliśmy z mężem kosmetyków Johnsona. Nawet nie wiem czemu akurat to badziewie kupiliśmy, ale jakoś tak wyszło. Tak czy siak nie polecam. U naszej Zuzi wszystko było wporządku przez jakieś dwa tygodnie, aż w końcu obudziła się cała w czerwonych plamach. Następnego dnia umyliśmy ją w krochmalu i posmarowaliśmy oliwą z oliwek, skórka była jak nowa :tak:
Teraz używamy mydła Bambino, a raz na jakiś czas płynu Oilatum i wszystko jest ok. No i smarujemy oliwą z oliwek.
Acha, a krem na odparzenia, też Johnsona, odstawiliśmy po kilku dniach, bo aż się krostki porobily na pupie. Straszna lipa te kosmetyki, przynajmniej u nas tak zadziałały.

Pozdrawiamy :-)
 
reklama
Do góry