reklama

Pneumolan czy sinulan

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Katga, 23 Luty 2015.

1. Katga

Katga Zaangażowana w BB

Który lepszy pneumolan czy sinulan? Mały ma zapalenie gardła, zapchane miał strasznie zatoki, zielony, gęsty katar. Dostał antybiotyk po nim katar zrobił sie przezroczysty,ale dalej go męczy i nie moze spać w nocy. Wpuszczam mu wodę morską, robię inhalacje z soli fizjologicznej i nic nie pomaga dlatego zastanawiam sie nad powyższymi syropami,ale powiem szczerze, ze troche sie boje, bo wiele mam pisało,ze po tych syropach zaczynał sie męczący kaszel, a jak młodego napadnie taki kaszel to bedzie miał tak uporczywy,że będzie wymiotował, a tego wole mu zaoszczędzić. Jak było w waszym przypadku?

2. katarynka123

katarynka123 Zaciekawiona BB

a co powiedział lekarz ? Ja akurat nic mądrego nie doradzę poza kontaktem z lekarzem - uważam, że nie ma sensu próbować na dziecku - niech lekarz na podstawie badania oceni, co jest najlepsze w tym konkretnym przypadku.

3. reklama
  4. Katga

Katga Zaangażowana w BB

Byłam w aptece polecono mi Pneumolan, kupiłam, podałam, ale chyba i tak bez kolejnej wizyty w przychodni sie nie obędzie, bo zeszło na oskrzela. Pojawił sie męczący suchy kaszel i temperatura 38,5. Antybiotyk był typowo na infekcje gardła i zatok, a teraz chyba czeka nas zamiana na jakiś na oskrzela. Ehhhh ręce opadaja z tymi chorobami. Odkąd poszedł do przedszkola jest non stop chory, bierze drugi antybiotyk w przeciągu miesiąca:-(

5. Jadran

Jadran Fanka BB :)

Sama mam częste problemy z zatokami i mi sinulan zawsze pomaga.
    Co do pneumolanu-mojej córce od zawsze nie pomaga. Poza tym pneumolan raczej nie działa na problemy zatokowe.

Ostatnia edycja: 25 Luty 2015

Poleć forum