reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pneumolan czy sinulan

Katga

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Styczeń 2015
Postów
155
Który lepszy pneumolan czy sinulan? Mały ma zapalenie gardła, zapchane miał strasznie zatoki, zielony, gęsty katar. Dostał antybiotyk po nim katar zrobił sie przezroczysty,ale dalej go męczy i nie moze spać w nocy. Wpuszczam mu wodę morską, robię inhalacje z soli fizjologicznej i nic nie pomaga dlatego zastanawiam sie nad powyższymi syropami,ale powiem szczerze, ze troche sie boje, bo wiele mam pisało,ze po tych syropach zaczynał sie męczący kaszel, a jak młodego napadnie taki kaszel to bedzie miał tak uporczywy,że będzie wymiotował, a tego wole mu zaoszczędzić. Jak było w waszym przypadku?
 
reklama
a co powiedział lekarz ? Ja akurat nic mądrego nie doradzę poza kontaktem z lekarzem - uważam, że nie ma sensu próbować na dziecku - niech lekarz na podstawie badania oceni, co jest najlepsze w tym konkretnym przypadku.
 
Byłam w aptece polecono mi Pneumolan, kupiłam, podałam, ale chyba i tak bez kolejnej wizyty w przychodni sie nie obędzie, bo zeszło na oskrzela. Pojawił sie męczący suchy kaszel i temperatura 38,5. Antybiotyk był typowo na infekcje gardła i zatok, a teraz chyba czeka nas zamiana na jakiś na oskrzela. Ehhhh ręce opadaja z tymi chorobami. Odkąd poszedł do przedszkola jest non stop chory, bierze drugi antybiotyk w przeciągu miesiąca:-(
 
Sama mam częste problemy z zatokami i mi sinulan zawsze pomaga.
Co do pneumolanu-mojej córce od zawsze nie pomaga. Poza tym pneumolan raczej nie działa na problemy zatokowe.
 
Ostatnia edycja:
Do góry