reklama

Po cesarce

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2006r.' rozpoczęty przez agles79, 10 Listopad 2006.

1. agles79

agles79 Zaangażowana w BB

Nie wiem ile nas jest na forum :)
    Mój Maciuś był owinięty i po 6 godzinach skończyło się cesarką, w związku z tym trochę inne dolegliwości po porodzie wiadomo.
    Martwi mnie jednak że do tej pory odczuwam takie "zmrożenie" w podbrzuszu, ciaśniejsze spodnie, czy nawet czasem dotyk boli. U ginekologa wszytsko w porządku wiec sama nie wiem, a rzutuje to na wiele spraw ;-)
    Czy u Was tez tak jest?

2. beata8422

beata8422 Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

na co rzutuje???]
    ja też czuje taką martwice jak dotknę ale na codzień o tym nie myśle i w niczym mi to nie przeszkadza a wyobraz sobie co czują kobiety które miały rozcinane krocze? z pewnościa też mają dolegliwości jakieś
    a my przynajmniej mogłyśmy wrócić wcześniej do pewnych przyjemności na które nie mogły sobie pozwolić dziewczyny które rodziły normalnie

3. reklama
  4. baśka

baśka Mama Karola i Bartka

no ja się tylko wtrące że miałąm tak dobrze zrobione cięcie, szycie i goiło się jak "na psie" ;) jak to się mówi że upragnone przyjemności były bardzo szybko :) ale wiem że różnie bywa...

5. Kasia Kucińska

Kasia Kucińska Majowa Czerwcówka '06 :)

Ja też mam takie jakby martwe podbrzusze- choć już o wiele mniej, niż wcześniej- ale to normalne, podobno u niektórych nawet do 2 lat jest takie uczucie :szok: i też czasem trochę zaboli przy większych szaleństwach ;-) albo jak muszę podbiec do autobusu, czy w pracy jak cały czas jestem w ruchu i to bardzo intensywnym- ale dla mnie to po prostu znak, że moje ciało jeszcze niezupełnie wróciło do formy i muszę uważać.

6. beata8422

ale jakby nie było to i tak po normalnym napewno póżniej
    moze zrobimy anonimową ankietę ......jak szybko powróciłyśmy.....heheee co wy na to
    tak z ciekawości jeśli nie macie nic przeciwko to ja mogę zrobić
    i podzielić na tych co naturalnie i po cesarce bo tu to myśle ze nie będziemy sie wypowiadac

7. beata8422

Kasia moja mama rodziła nas normalnie i po tylu latach mówi ze nieraz ją zakłuje w miejscu blizny

8. ell

ell Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

u mnie też lekka martwica w okolicach cięcia, ale z każdym dniem mniejsza, i jakoś bardzo mi nie przeszkadza, czasami tylko guziki mnie denerwują w spodniach jak akurat się wbiją w to miejsce i oczywiście majteczki kupuje z odpowiednią wysokością, albo wyższe niż blizna, albo niższe, tak aby się nie wbijały. Na poczatku było gorzej, teraz jest lepiej, ale faktycznie to miejsce to takie jakby obce mi jest...i w sumie boli mnie miejsce nad blizną, pod w ogóle.

9. agles79

agles79 Zaangażowana w BB

To mnie uspokoilyscie, bo ja naprawde musze wygodnych spodni szukać i mnie to martwiło. NO coż może niektóre z nas dowiedzą się jak sie czuje po porodzie naturalnym, a niektóre pewnie w ogole sie nie zdecydują

10. reklama
  11. Kasia Kucińska

Kasia Kucińska Majowa Czerwcówka '06 :)

No to u mnie dokładnie tak samo.

12. patrycja24berlin

patrycja24berlin Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

ja rodzilam naturalnie i mialam tylko dwa malenkie szwy poniewaz pekl mi tylko naskorek...A tak sie balam ze po samo pupsko popekam-no tal ale nasluchalam sie opowiesci ...

A po jakim czasie Wam sie macica skorczyla??Bo ja juz w 6 dniu mialam ja tak malenka ze polozne i lekarka w szoku byly...

A i wszelkie bole tak po 4 tygodniu minely...Ale przyznam sie szczerze ze balam sie dotykac wlasnego krocza jak to zawsze robilam bo mialam wrazenie ze jeszcze cos tam mi peknie-Paranoja normalnie :-D

Poleć forum