reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po wizycie u gina + USG i wyniki badań

reklama
acha na czczo mialam 80 ale po godiznie 173 ale to krew z palca i poszlam spac jak wypilam glukoze wiec moze stad ten wynik wysoki hmm
ja miałam 50g glukozy na czczo 71 po godzinie 140 tyle ,ze krew mi brali z żyły!
Pan doktor kazał mi się pilnować , bo mam skłonności do cukrzycy ciążowej!
Na pewno Ci badanie powtórzą przy większej dawce glukozy!
 
Ja mam hgb 7,2 mmol/l . Już nic nie rozumie!

no rzeczywiście spadła Ci porządnie.
ja miałam na początku ciązy (przy dolnej granicy normy 12g/dl) 11,3. ostatnio zrobiłam badania i okazał osię ze mam już 10, 6. Więc dostałam na receptę zelazo. i muszę uważać,żeby jeden posiłek był zupełnie bezmleczny. pani doktor powiedziała,że to powinno pomóc.

pewnie Twój lekarz przepisze Ci zelazo i powie jak masz sie odżywiać, zeby sie poprawilo

a jak sie czujesz?? nie jest Ci slabo, bo ja mam czeste zawroty glowy i ciągle jestem zmeczona.
 
moje wyniki to przed podaniem glukozy (75g) 87, po godzinie 102 i po dwóch 118- pielęgniarka powiadziała mi, że wyniki są prawidłowe ...i wspomniała cos o normie do 120, ale to chyba przed wypiciem ...
 
veritaserum71 - gratuluje synka. Co do usg 3D , to wiesz co ja troche rozumiem Twojego męża. Ja jako nosząca pod serduchem córcie mam mieszane uczucia co do tego usg. Z jdnej strony bardzo chce je zrobic. Z drugiej pamietam jak oglądałam u kolezanki nagranie z tego usg i od raz taki wygląd dzidzi skojarzył mi sie z potwornym snem jaki maiłam w wakacje. To był dla mnie najgorszy sen horor. I niestety wyglad dzieciaczkow na takim usg bardzo mi przypomina to dziecko z koszmarnego snu. I sie waham....

Agorana - wydaje mi sie, ze jak lekarz nie miał żadych zastrzezen podczas usg , to wszytsko jest na pewno w porzadku i nie stresuj sie :tak: Jakby nie był czegos pewny, to by Ci zalecil usg za 2tyg. Tak myśle....

Beatko - superek , ze tak głośno bylo słychac serduszko Twojej Pociechy!! Moja to chyba jak wyczuwa to urzązenie to chowa sie , bo potwornie ciężko jest podłuchac jej serducha :-):-):-)
 
no rzeczywiście spadła Ci porządnie.
ja miałam na początku ciązy (przy dolnej granicy normy 12g/dl) 11,3. ostatnio zrobiłam badania i okazał osię ze mam już 10, 6. Więc dostałam na receptę zelazo. i muszę uważać,żeby jeden posiłek był zupełnie bezmleczny. pani doktor powiedziała,że to powinno pomóc.

pewnie Twój lekarz przepisze Ci zelazo i powie jak masz sie odżywiać, zeby sie poprawilo

a jak sie czujesz?? nie jest Ci slabo, bo ja mam czeste zawroty glowy i ciągle jestem zmeczona.
ale ja mam inna jednostkę niż wy bo mam mmol/l a wy macie g/dl i norma jest od 7,4mmol/l
 
reklama
Do góry