reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po wizycie u gina + USG i wyniki badań

:-( a u mnie kicha dziś - szyjka zaczęła mi się skracać, rozwarcie dalej mam jak miałam, więcej lekarstw, więcej leżenia i za dwa tygodnie znów kontrola :-(
Kochanie zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka dla Ciebie i bebisia :-):-):-) Wygodna podusia, cieplutki kocyczek, fajne filmiki, super smakołyki i leżymy do góry brzusiem aż gin nie powie że już wszystko cacy :-):-):-)
A tak serio po czym Wy wiecie, że cosik się dzieję ??? Ja jakaś zacofana jestem, praktycznie nic mnie nie boli i nawet nie mam pojęcia na co zwracaś szczególną uwagę ...
 
reklama
A tak serio po czym Wy wiecie, że cosik się dzieję ??? Ja jakaś zacofana jestem, praktycznie nic mnie nie boli i nawet nie mam pojęcia na co zwracaś szczególną uwagę ...

dzieki za slowa otuchy siostra pozyczyla lapka cobym sie w lozku nie nudzila
a po czym poznać - mnie kłuło w brzuchu - w różnych miejscach i to mogły być skurcze, poza tym brzuch twardnieje, a co to było to się okazało 2 tyg temu, na rutynowej kontroli
jak nic nie boli - to oby jak najdłużej, bo to chyba znak że wszystko jest ok
 
Fioletowa, z tego co piszesz to ja pewnie w środę usłyszę to samo - jeszcze w weekend kłuło mnie z jednej strony, teraz od kilku dni mam skurcze i nawet no spa średnio mi pomaga. Jak leżę to jest nawet Ok ale siedzieć mogę tylko max poł godz bo potem skurcze mnie łapią w brzuchu :-(
 
Stopi bardzo, bardzo się cieszę, że wszystko w porządku z serduszkiem Lenki. :-D
Matylda no no, dobrze że teraz synek łaskaw był się pokazać, bo po porodzie mielibyście dopiero zaskoczenie. :-)
Verita gratuluje synka
Fioletowa, tak więc trzeba dużo odpoczywać i pociesz się, że nie musisz spędzać tych tygodni w szpitalu, zawsze lepiej w domku. Trzymam za Was kciuki.
 
Antkowa nie martw się na zapas, jak masz skurcze to leż, trzymam kciuki żeby było ok, może się przecież jeszcze okazać że skurcze skurczami ale nie masz rozwarcia i nie skraca ci się szyjka
mi teraz poleciła ginka leżeć z poduszką pod tyłkiem i uniesionymi nogami - podłożyłam sobie kołdrę złożoną, może to jest dobry patent...?
 
Fioletowa, dzięki za radę :tak: mam nadzieję że u mnie to tylko takie nieprzyjemne skurcze "ćwiczebne" ale na wszelki wypadek poleżę tak jak radzisz - na pewno mi to nie zaszkodzi :tak:
 
Dziewczynki ja i Leka bardzo Wam dziekujemy - to dzieki waszemu wsarciu u nas jest wszystko ok!!! Tylko trzymajmy kciuki za pozostale mamusie, które maja troszke problemow. A napewno u nich ez wszystko bedzie dobrze!!!

fioletowa - duzo , duzo zdrowka Ci zyczę i leż tak jak lekarz kazał!! To bardzo wazne. trzymaj sie !!! Dobrze , ze możesz miec lapka w łózeczku :tak:
Antkowa - nie martw sie na zapas. Ja mialam tez twardy ,brzuch bóle , skurcze i na szczescie nie oznaczało to u mnie problemow z szyjka!! Glowa do góry!! Zobaczysz nic nie bedzie. Tylko łykaj ta no-spe koniecznie, nawet jak nie boli !!
 
Stopi69 a ja sie nie przylaczam do gratulacji bo przeciez wiedzialam i twierdzilam ze wszystko bedzie dobrze :-) A tak serio to bardzo sie ciesze ze u was wszystko ok.

Matylda nono niezla kinder niespodzianka :-)

fioletowa, Antkowa duzo zdrowka :tak: I lencie sie ile wlezie :tak:
 
reklama
Antkowa nie martw się na zapas, jak masz skurcze to leż, trzymam kciuki żeby było ok, może się przecież jeszcze okazać że skurcze skurczami ale nie masz rozwarcia i nie skraca ci się szyjka
mi teraz poleciła ginka leżeć z poduszką pod tyłkiem i uniesionymi nogami - podłożyłam sobie kołdrę złożoną, może to jest dobry patent...?

Dla pocieszenia ja też zostałam skazana na leżenie z tych samych przyczyn!
Głowa do góry , ja już mam szpital zaliczony! Teraz odpoczywam w domku przy 3- latku , staram się jak mogę , no , ale czasami nie wychodzi!

Zapomniałam dodać, jak no spa nie pomaga to polecam magnez, choćby taki w tabletce do rozpuszczania!
 
Ostatnia edycja:
Do góry