reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pobudki na nocne karmienie. jak to zmienić?

reklama
Moj ok 3-4 wypija 120 mleka i spi dalej do ok 7-8,rooznie ni zaleznie od pogody.
Tez mam wlaczony wiatrak bo masakra w pokoju:(
pozdr
 
millani a w co go ubierasz w te upaly?ja tez z tym nie mam problemu moja corcia chodzi po mieszkaniu poprostu na golaska lub w samej pieluszce.Okno mamy w nocy otwarte nad ranem aby robi sie chlodniej ale tez klade spac ja w lekkiej koszulce lub albo tez w pielusi spi i nawet na picie sie nie budzi,z tymze moja ma juz dwa lata tez przeciez nie mozna dzieci porownywac jedni sobie radza z upalem inni nie.Musisz poprostu sama obserwowac swoje dziecko i probowac co sie tylko da.Acha i mam nadzieje ze przyczyna placzu u twojego dziecka jest z goraca bo chyba nic go nie boli?pozdrawiam i zycze cierpliwosci!:-)
 
Ubranka to w zależności od tego jak jest gorąco...jak jest tak jak dziś to na golasa ;) albo w bodziakach takich cieniutkich na ramiączka... wentylator też chodzi :) Śpimy z otwartym oknem...ajjj ale u mnie są komary. Staramy się żeby było chłodniej, ale myślę że to też jest kwestia wyrzynania się ząbka...widać go już prawie, ale ciągnie się to od 2 miesięcy...dłuuuugo.
Mały od początku w dzień mało spał, a dziś tylko 15 minut, musiałam na zakupy pojechać i w drodze powrotnej padł w samochodzie i tak śpi.... Kiedy ja się wyśpię w końcu??? ŁAAAaaaaa :baffled: A w dzień nawet nie można go na chwilkę zostawić bo zaczyna płakać, albo gdzieś sobie idzie bo pełza. Strasznie szybko się przemieszcza. Więc leżymy na podłodze cały dzień.
 
milani piszesz że mały od początku spał calutką noc, więc myslę że i tak miałaś nieźle. Ja nie spię calych nocy od 9 i pól miesiąca;-) A jak szły zęby (też dwa miesiące) to spałam 3-4 godziny na dobę. Leżcie sobie na podlodze i odpoczywajcie :) a może kupcie kojec. Ja pełzaka właśnie tam uziemiałam potem sie tam uczył wstawać także się przydał.
 
mój synek nigdy nie spał dlugooo ani dzien ani noc.. w upały różnie ja od narodzin miałam akcje co 1h non stop jak sobie przypomne jak sie czułam i jak wygladałam. wspólczuje zatem
 
I w końcu chyba wszystko wróci do norny...wczoraj mały przespał pól dnia, potem caluśką noc i dziś też już śpi w dzień....chyba już będzie dobrze. Ja już nie chcę żadnych upałów ;)
 
reklama
Ja karmiłam Malucha piersią przed snem o 20 a potem koło 23 z butelki kaszką przez sen, więc budził się na jedzonko około 7 rano, ale bywały noce, że budził się nawet 4 razy ale wtedy podawałam mu tylko czystą wodę.
 
Do góry