reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pochwalcie się swoimi wózkami

reklama
Piszcie odrazu czy jesteście z nich,zadowolone i czy z czystym sumieniem polecacie :)

Ja mam Adamex Galactic Ecco granatowo biały ,
Narazie gondole używamy i jestem zadowolona, długa, obszerna, torba i kilka gadżetów . Rama biała koła pompowane, prowadzi się ładnie.(cena ok1700 zależy gdzie).
Zadowolona(narazie gondola)
Polecam
Fotelik Maxi Cosi citi.
 
Piszcie odrazu czy jesteście z nich,zadowolone i czy z czystym sumieniem polecacie :)

Ja mam Adamex Galactic Ecco granatowo biały ,
Narazie gondole używamy i jestem zadowolona, długa, obszerna, torba i kilka gadżetów . Rama biała koła pompowane, prowadzi się ładnie.(cena ok1700 zależy gdzie).
Zadowolona(narazie gondola)
Polecam
Fotelik Maxi Cosi citi.
Nasze są jeszcze nie użytkowane :) wszystko okaże się w praktyce.
 
X lander x run - cena 1800 w konplecie gondola,moskitiera,folia przeciwdeszczowa,przedluzenie daszka,spacerowka,moskitiera do spacerowki. Duzo kieszonek,skrytek schowkow mniejszych i wiekszych, gondola z mozliwoscia podniesienia gornej czesci ( tej przy główce) zeby dziecko nie lezalo na płasko duzy przestronny kosz pod wozkiem.wielkie koła pokonaja (pompowane) pokonaja wszystko piasek,snieg,nierownosci,dobra amortyzacja dziecko nie nabawi sie wstrzasu mozgu jadac po wertepach.latwo sie prowadzi jest bardzo lekki,latwo sie sklada i rozklada,raczka jest ladna skorzana,dobre wykonanie,poki co super a w praktyce sie okaze
 
Ania_Beata o ile dobrze rozumiem różnice, to tradycyjna, rozkłada się na płasko, oddzielnie rozkładamy oparcie na plecy i oddzielnie na nóżki. Koła piankowe, ale według opinii bardzo trwałe. Długo zastanawialiśmy się nad nim, bo wogóle nie mogliśmy znaleźć o nim opinii na polskich forach, stronach... Ale znalazłam coś w rodzaju testu przez blogerkę z Niemiec i to chyba nas przekonało ostatecznie do wyboru. Mi przede wszystkim zależało, żeby był bardzo lekki (jestem bardzo niska) i nie za duży. Mieszkamy w mieście i nie planujemy terenowych wypraw. A chłopak koniecznie chciał fotelik z firmy recaro, podobno ta firma robi najlepsze fotele, m.in. do samochodów wyścigowych, wiec robią wszystkie możliwe testy na nich. I właściwie stad taka decyzja, a jak okaże się w praktyce zobaczymy...

Aa i jeszcze jeden patent, spacerówka składa się jedną ręką, potwierdzam sprawdzone... i po złożeniu ma uchwyt do noszenia :D
 
Ja właśnie zamówiłam Bugaboo Cameleon 3 Classic + Grey melange. Nie mogę się doczekać kiedy dotrze. Przy pierwszym dziecku miałam X-Lander Xt a przy drugim Casualplay Kudu 4. W końcu jednak spełnia się moje marzenie.
 
reklama
Ja mam Baby Design Lupo Comfort granatowy :-) 2w1
 

Załączniki

  • 1458542230543.jpg
    1458542230543.jpg
    73,3 KB · Wyświetleń: 317
Do góry