reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pochwalcie się swoimi wózkami

Mi marzył się wózek marki Cybex lub Stokke, ale cena powala, a niestety nie znalazłam podobnych w tym stylu i na moją kieszeń.

I tak cieszę się, że znalazłam taki jak chciałam, czyli czarny stelaż i jednokolorową tkanina a przy tym ma dobre opinie.

Ale ogólnie ceny wózków powalają :(
 
reklama
Basi89 wózek jest boski :biggrin2: sama bym chętnie z takim spacerowała

Chciałam Wam pokazać swój, ale nie mogę załapać jak tu wstawić zdjęcie.

Poprzednio jeździliśmy x-landerem xq (chyba tak się nazywał). Byłam mega zadowolona, znajomi odkupili i chyba już użytkują, przynajmniej na balkonie :laugh2: . Ich synek urodził się 28.02.
 
Ania_Beata my kupiliśmy w UK ale słyszałam, że w Polsce też je można dostać. Może wystarczy, że zapytasz w jakimś większym sklepie :)
 
ImageUploadedByForum BabyBoom1458805083.482961.jpg

Czekamy na córkę :)
Bryka dojechała :)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1458805083.482961.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1458805083.482961.jpg
    83,8 KB · Wyświetleń: 1 936
reklama
Do góry