reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pochwalcie się swoimi wózkami

reklama
Basia wózek wygląda przepysznie :) aż chciałoby się go zjeść :D hihi


A ja dziś dostałam telefon że nasz wózeczek jest gotowy do odebrania :)
baaaardzo się cieszę jednak dopiero pojedziemy po niego za jakieś 2,3tyg nie chce by się kurzył przy remoncie niepotrzebnie :) ważne że się wyrobili - niecały miesiąc a takie plotki chodziły że na barlettę trzeba długo czekać :D
 
Mam wielką prośbę do posiadaczek wózków Baby Design-możecie napisac cos wiecej o waszych wózkach,czy jesteście zadowolone z uzytkowania,czy wedlug was jest ciezki,czy łatwo sie składa itp.
Bardzo podoba mi sie model Husky,a ze od waszych rózni sie w zasadzie tapicerką i zimowym pakietem,to z checia poznam wasze zdanie.
 
Mam wielką prośbę do posiadaczek wózków Baby Design-możecie napisac cos wiecej o waszych wózkach,czy jesteście zadowolone z uzytkowania,czy wedlug was jest ciezki,czy łatwo sie składa itp.
Bardzo podoba mi sie model Husky,a ze od waszych rózni sie w zasadzie tapicerką i zimowym pakietem,to z checia poznam wasze zdanie.

Ja mam baby design lupo comfort ale jeszcze nie użytkowałam na dworze, bo nie miałam szans. Kupowałam go między innymi bo ma solidna spacerówkę. Gondolę się wypina łatwo. Stelaż składa też w miarę fajnie, koła się szybko wypina no są pompowane takie jak lubię. Ma też fajny kosz na zakupy. Tyle mogę powiedzieć. Nie miałam jeszcze póki co okazji wnosić go na górę razem z dzieckiem. Waży cały koło 14 kg. Najlżejszy nie jest. Ale ja mieszkam na pierwszym piętrze.
 
Ja mam baby design lupo comfort ale jeszcze nie użytkowałam na dworze, bo nie miałam szans. Kupowałam go między innymi bo ma solidna spacerówkę. Gondolę się wypina łatwo. Stelaż składa też w miarę fajnie, koła się szybko wypina no są pompowane takie jak lubię. Ma też fajny kosz na zakupy. Tyle mogę powiedzieć. Nie miałam jeszcze póki co okazji wnosić go na górę razem z dzieckiem. Waży cały koło 14 kg. Najlżejszy nie jest. Ale ja mieszkam na pierwszym piętrze.
Dziękuję!
Mam straszną zagwostkę z tymi wózkami (mimo ze mam jeszcze czas na zastanowienie),Baby Design konkuruje u mbie z Amelisem Pro aczkolwiek ostatnio skłaniam sie bardziej ku pierwszemu
 
Moja siostra dla swojego roczniaka kupila yezza od quinny, wizualnie wozek jest bomba, niepowtarzalny wyglad, w prowadzeniu tez swietny, leciutki, spokojnie mozna razem z dzieckiem wnosic po schodach. Do mnie jednak nie przemawia brak rozkladanego siedziska, ale jej mlody na spacerach nie spi, wiec jej to nie przeszkadza :)
 
moja siostra kupiła 3 miesiące temu wózek re-flex (2w1) i jest bardzo zadowolona z tego zakupu, jako postronny obserwator moge stwierdzić że bardzo fajnie się prezentuje i lekko się go prowadzi :)
 
reklama
Hajduczka napisz proszę jakie są Twoje wrażenia teraz. Chcę kupić ten wózek, ale widzę, że gondola jest nisko osadzona.
 
Do góry