reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Podążając za swoją pasją :)

reklama
lucalew - króliczek i miś czekają otwarte w zakładce w przeglądarce :D pewnie sie niedługo wezmę za misia, zreszta mam w planie zrobić kilka misiów, a gdzies w miedzyczasie i króliczka :) Napewno będziecie na bieżąco :D

maartuszka - koniecznie bierz sie za szydełko póki bąbla nei ma na świecie :) a taki efekt.. hmm.. jak juz mówiłam szydełkuję od 2 miesiecy wiec szybko ogarniesz co i jak :)
 
Znalazłam zdjęcia drzewek z cukierków, które robiłam w ubiegłym roku na dzień matki dla naszych mam
Zdjęcie0080.jpgZdjęcie0081.jpgZdjęcie0082.jpgZdjęcie0083.jpg
 

Załączniki

  • Zdjęcie0080.jpg
    Zdjęcie0080.jpg
    22,6 KB · Wyświetleń: 101
  • Zdjęcie0081.jpg
    Zdjęcie0081.jpg
    27 KB · Wyświetleń: 94
  • Zdjęcie0082.jpg
    Zdjęcie0082.jpg
    25,1 KB · Wyświetleń: 87
  • Zdjęcie0083.jpg
    Zdjęcie0083.jpg
    40,8 KB · Wyświetleń: 105
Beatja mam do ciebie pytanir w sprawie storczyka.
Wyglada na to ze juz niedlugo opada z mojego ostatnie kwiaty. Co mam zrobic pozniej?
Obciac lodyge czy co?
I jak dalej pielegnowac zeby znowu cos wypuscil?
 
reklama
Cinamona zostaw badyl. Poczekaj aż zzolknie i wtedy obetnij. Z tego badyla może ci puści jeszcze kwiaty lub zrobi przedłużenie pędu. A pielęgnować tak jak zwykle:-) ja zalewam całą doniczke wodą na pol godziny raz w tygodniu. Ale u was inny klimat to może będziesz musiała częściej go podlewać. Patrz na korzenie. Jak sa srebrne to musisz podlac a jak zielone to jeszcze nie.
 
Do góry