reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, czym jest kangurowanie? Dlaczego jest ważne zarówno dla wcześniaków, jak i noworodków oraz niemowląt - rozmawiam z dr nauk o zdrowiu, położną i doradczynią laktacyjną Moniką Jodłowską. Czy wiesz, że masz prawo kangurować po porodzie? Dowiedz się więcej Obejrzyj film i włącz się do rozmowy:)

Opowiedz, jakie ty miałaś doświadczenia. Czy w szpitalu dostałaś maluszka do kangurowania? Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

Ostatnia okazja, żeby wziąć udział i wygrać Eco zestaw- butelkę na sok i ekologiczne woreczki na zakupy! Weź udział

I kończy się konkurs, gdzie można zdobyć Pampersy Nie przegap!

reklama

Podejrzenie ciąży

Rozwiązania
0
Witam wszystkich na forum,jestem tu nowa:)moje pytanie zapewne spotka się z licznym hejtem ale proszę o pomoc.
Od 10msc staramy się z mężem o dziecko obecnie ostatnia miesiączkę miałam 27.07 a teraz 24.08 powinnam dostać okresu lecz go nie mam (10dni opóźnienia). Średni cykl 29dni. Współczułam z mężem w dzień owulacji 10.08,potem w kolejnym tygodniu kilka dni pod rząd oraz w dzień kiedy miałam dostać miesiączkę.test ciążowy zrobiłam jakoś 3-4dni po terminie w którym miałam dostać miesiączkę wyszedł negatywny.do dziś nie mam okresu ,bolą mnie piersi, ciągnie w okolicach miednicy. Czy to możliwe że jestem w ciąży?narazie nie robię kolejnego testu bo nie chce się rozczarować ale gdyby to była ciąża wszelkie kalkulatory pokazują 2msc co według mnie jest nie realne by nie wykrył tego test.chyba jestem w ciąży urojonej.prosze o pomoc i wasze zdanie.

reklama

Patrycja35

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Witam wszystkich na forum,jestem tu nowa:)moje pytanie zapewne spotka się z licznym hejtem ale proszę o pomoc.
Od 10msc staramy się z mężem o dziecko obecnie ostatnia miesiączkę miałam 27.07 a teraz 24.08 powinnam dostać okresu lecz go nie mam (10dni opóźnienia). Średni cykl 29dni. Współczułam z mężem w dzień owulacji 10.08,potem w kolejnym tygodniu kilka dni pod rząd oraz w dzień kiedy miałam dostać miesiączkę.test ciążowy zrobiłam jakoś 3-4dni po terminie w którym miałam dostać miesiączkę wyszedł negatywny.do dziś nie mam okresu ,bolą mnie piersi, ciągnie w okolicach miednicy. Czy to możliwe że jestem w ciąży?narazie nie robię kolejnego testu bo nie chce się rozczarować ale gdyby to była ciąża wszelkie kalkulatory pokazują 2msc co według mnie jest nie realne by nie wykrył tego test.chyba jestem w ciąży urojonej.prosze o pomoc i wasze zdanie.
Testy czesto falszuja wyniki....zrob bete najlepiej
Bo jak jestes w ciazy to czas na wizyte:)

enej

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
A może to cykl bezowulacyjny? Miałaś potwierdzona owulację monitoringiem? U mnie cykle bezowulacyjne trwają nawet do 72dni. Może warto pójść do lekarza

enej

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Czemu na czczo? Przecież jedzenie niezmieni ilości hormonów. Dziewczyny chodzą nawet po południu

Agu1531

Rozwiązania
0
NIE musisz być na czczo możesz jeść i pić do woli i o każdej porze tylko musisz znaleźć labolatorium ktore jest dłużej otwarte są takie nawet do 16
Idę 19.09 ale przez to strasznie się stresuje.niestety obecnie pracuje a betę najlepiej wykonać na czczo a badania są rano a ja od 6w pracy:(

Agu1531

Rozwiązania
0
Jeśli nie miałaś a nawet jak miałaś regularnie cykle to owulacja mogła Ci się przesunąć i doszło do zapłodnienia później niż myślisz i z tego powodu mógł też wyjść test negatywny bo było za wcześnie czego Ci życzę , lub jakieś zawirowania hormonalne

Loli05

Rozwiązania
3
I tak bedziesz czekac az do wizyty zamiast zrobic bete lub test?po co ci taki stres?nie rozumiem niektorych dziewczyn,w Pl mozna zrobic bete w ciagu jednego dnia i sie wie co i jak,tu gdzie ja mieszkam zostaja tylko testy albo domysly,korzystajcie dziewczyny przeciez forum nie widzi waszych hormonow

reklama

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
31
Na betę możesz iść nawet w nocy, jak masz laboratorium całodobowe, a do wizyty to zwariujesz z niepewności.

Fado123

Rozwiązania
2
Dokładnie na bete ,można iść o każdej porze ,nie ma znaczenia co i ile zjadłaś , idź zrób i będziesz wiedzieć ,a nie wkręcanie sobie i myślenie ciągle co się dzieję , test ciążowy po takim czasie powinien pokazać , może coś się poprzestawiało ,może owu nie było ,skoro do tej pory miałaś ładne regularne cykle

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Nowe pytania

Do góry