reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

podpis (chlopiec / dziewczynka)

we wrześniu ;-)
Chociaż wczoraj teść mi poiwedział że chce nadać dziecku byle jakie i imię i robię mu tym krzywde:-(
 
reklama
Super że już nie długo będziesz mogła przytulic Marysię, a nie tylko głaskać brzuszek (co też jest fajne).:-)
 
we wrześniu ;-)
Chociaż wczoraj teść mi poiwedział że chce nadać dziecku byle jakie i imię i robię mu tym krzywde:-(
Cooooooooooooo? a co mu do tego za przeproszeniem,to twoj dzidzius mi tez znajomi mowia mmmmmmmm Marysia to takie no wiesz ale ja sie nie przejmuje niech kazdy mowi to co chce to nasze malenstwa i juz,jak sie czujesz Magnolia pewnie brzuszek juz pokazny?;-)
 
Ja tez juz bym chciala wiedziec czy dziewczynka czy chlopczyk:confused: moje malenstwo sie niestety zakrylo nozkami i ani na twarzyczke nie moglam popatrzec:no:Ale teraz w piatek nastepny termin moze teraz sie uda:tak:bo narazie to bejbus a imie by sie przydalo:-D


 
A u nas będzie chłopak. Cieszymy się, bo Asia chciała mieć właśnie braciszka, jak jej dwie cioteczne siostry. Na imię damy mu Olek. Olek dołączy do nas w maju. Szkoda tylko że ubranka po Asi się zmarnują w większości. Choć kto wie, może to jeszcze nie koniec dzieci w naszej rodzinie ;-)
 
my tez jeszcze nie wiem czy chłopak czy dziewczyna będzie :( nie wiem jak mowic do mojego brzucha ;)) chciałabym już wiedziec… wolalabym chłopaka:tak::tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry