reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

podpis (chlopiec / dziewczynka)

Witam :)

Jestem nowa na tym forum :) jestem już na końcu :) termin mam na 29 kwietnia a z usg na 6 maja :) teraz czekam na moje maleństwo :)

Dowiedziałam się dopiero w 38 tygodniu że będe miała dziewczynke :) ciesze się bardzo i czekam na nią :) ukrywała sięod samego początku :)

Pozdrawiam :)
 
reklama
Witajcie ! Jestem w 37 tygodniu ciazy. Bedziemy mieli chlopca. Dowiedzielismy sie dopiero tydzien temu tak sie fajnie ukrywal i byly rozne opinie wedlug roznych lekarzy :-) Ostatecznie pokazano nam siusiaczka bylo widac doskonale :-) Teraz czemy z niecierpliwoscia na Naszego Kacperka. Juz wszystko wlasciwie przygotowane teraz tylko zostalo czekanie. Pozdrawiam wszystkie Mamuski :)
 
Witajcie ! Jestem w 37 tygodniu ciazy. Bedziemy mieli chlopca. Dowiedzielismy sie dopiero tydzien temu tak sie fajnie ukrywal i byly rozne opinie wedlug roznych lekarzy :-) Ostatecznie pokazano nam siusiaczka bylo widac doskonale :-) Teraz czemy z niecierpliwoscia na Naszego Kacperka. Juz wszystko wlasciwie przygotowane teraz tylko zostalo czekanie. Pozdrawiam wszystkie Mamuski :)
no to Kochana życzę powodzenia:) rodzisz naturalnie?
 
A ja jestem w 31 tc i od 4 miesiąca ciąży wiem że ma być Chłopiec :D Tak bardzo się cieszę bo nie będę ukrywać, chodziłam z chłopakiem 4 lata no i... wpadka :D Jak to bywa ślub, wesele itd (czego nie żałuje bo kocham go nad życie) ale jak już wpadliśmy i rodzice musieli nam wyprawić wesele to stwierdziłam że najlepiej byłoby gdybym miała synka bo mój tata miał 2 córki więc niech chociaż wnuka chłopaka będzie miał :-) No i się sprawdziło ;-) Żeby tylko zdrowy był to będzie całkiem super :-) a na Imię prawdopodobnie będzie miał WOJTUŚ :D
 
reklama
WITAM DZIEWCZYNKI!!!;-))ja mam pierwszego,cudownego,najkochańszego synka mikołajka,będzie miał 6lat 02 września;-)a 11 sierpnia ma mu się urodzić siostrzyczka-nie ukrywam że planowana;-)(jeśli można zaplanować)ale starałam się,he he...teraz to już mało ważne bo raczej pewne że będzie zdrowa córeczka;-)cieszymy się strasznie i brat też!!!chyba z 6 razy na usg widzieli pipulkę w tym 3razy na prenatalnym,i z ostatniego mam ją uwiecznioną jako dowód!!!;-)pod moimi suwaczkami wkleiłam zdjątko!!!chyba nie ma wątpliwości...;-))POZDRAWIAM I GRATULUJĘ WAM WASZYCH CUDWNYCH SYNKÓW-PRZEWAGA WIDZĘ;-)I CÓRECZEK!!!
 
Do góry