reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

podpis (chlopiec / dziewczynka)

Vemona szczesciara z Ciebie :) jak ja na prenatalnych pytalam o plec to sie baba spojrzala ns mnie jak na kosmite, ze tak wczesnie nic mi nie powie. Do tej pory nic nie wiem, czekam do 4 kwietnia, mam wizyte wtedy i moze juz lekarz cus zobaczy :) mimo wszystko ja zawsze chcialam syna a maz core. Od jakiegos 8 czy 9 tyg corsz bardziej mam przeczucie ze bedzie cora, nawet jak ogladam wozeczki, ciuszki to automatycznie kieruje sie na dziewczece rzeczy a nie dla chlopaka :) ciekawe czy intuicja mnie nie myli :)
 
reklama
czesc dziewczyny!
ja też czekam z niecpierliwościa na poznanie płci - a tu dopiero 12 tydzien. juz nie raz slyszalam ze lekarz mowil nawet w 12/13tc o płci... ciekawe czy to tylko od sprzętu zależy...
 
Ja jestem w 16 i lekarz mowi ze dzidzia jest jeszcze za mala :( ciagle sie obraca bokiem i zaslania nozkami wszystko.. ech. Czekam na nastepna wizyte w 19 tyg. Mam nadzieje, ze nie zrobi nam wtedy malenstwo niespodzianki :) p.s. czy kwestie smakowe Wam sie sprawdzaly w ciazy? Kwasne na chlopaka a slodkie na dziewczynke? :)
 
wg Was chłopiec czy dziewczynka? płeć.jpg
 

Załączniki

  • płeć.jpg
    płeć.jpg
    19,1 KB · Wyświetleń: 317
Jestem już po badaniach połówkowych i będzie na 100% chłopak :D Piękny jest!
Cherie87 ja i bez potwierdzenia od samego początku czuję, że to mężczyzna :) ale cieszę się, że mam to uwidocznione na zdjęciu.
Jeśli chodzi o smaki ja kwaśnego nie lubię. W ciąży nic się w tej kwestii nie zmieniło.

Mnie ciągnie na słone i pikantne ale na słodkie też :)
 
Vemona A widzisz, a wszędzie czytam, że kwaśne to na chłopaka a słodkie na dziewczynkę :) No i oczywiście gratuluję synka! :)
Ja już teraz mam mieszane uczucia, już nie mam przeczucia na to kto mieszka w brzuszku. A jestem tak bardzo ciekawa :)
 
Witam drogie przyszłe mamusie:) Ja dziś właśnie dowiedziałam się że moim małym lokatorem jest synuś. Wszyscy mi mówili,że będzie chłopak i moje przeczucie też się nie myliło,od początku czułam że będzie chłop.
 
Mnie wszyscy mówili że będzie syn, pochłaniane niebotyczne ilości owoców no i okazało sie ze będzie córeczka,smak na słodycze faktycznie przyszedł
 
reklama
W środę nasz skarb pokazał swoje oblicze:-) (dopiero w 22 tygodniu i 2 dniu) Będzie dziewczynka Viktoria Viktorynka Vikusia... Jak wam się podoba imię? Bo po burzliwych debatach takie wybraliśmy:-D
 
Do góry