reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

podpis (chlopiec / dziewczynka)

u nas podobno ma być dziewczynka.na kolejnym usg w sierpniu zapytam o potwierdzenie.i miała być OLA,ale ostatnio spodobało mi się IGA.jeśli mojemu mężusiowi się spodoba to tak zostanie :) a jeśli nasza iga zmieni się we franka to też się nie pogniewam :)
 
reklama
u mnie bedzie chłopiec i na imie tez Oliwier a szczerze myslalam ze nie jest ono tak popularne:) my kobity to mamy dobry gust pozdrawiam
 
DZIKUSKA to już dziś :) jak tylko wyjdziesz ze szpitala i pozbierasz siły,to szybciutko się odezwij i opowiadaj :)
 
A nam sie dzidzia zakryła. Nie pokazala kim jest. Pani doktor stwierdzila ze najprawdopodobniej bedzie to córunia tatunia. miala miec na imie Oliwia, ale widze ze imie Oliwia staje sie bardziej popularne niz dawniej Ania czy Kasia... Chyba zmienimy decyzje o imieniu. Mialo byc oryginalne. Nie jest :/
 
ja troche nie z tego wątku, ale mysle ,że sie nie obrazicie :)
chcialabym tylko podzielic sie z wami ostatnimi moimi nowinkami.
moja kuzynka byla własnie w ciazy z rugim dzieckiem,( pierwszy to synek), a na usg lakarz powiedzial jej ze tym razem to coreczka.Ta sie bardzo ucieszyla , ze tak wyszło, bo będzie "do park"i jak to sie mowi, ale los splatał figla.Przedwczoraj był poród i ......ma drugiego synka!!!!!
Taką samą syuacje miala moja przyjaciolka 8 miesiecy temu, na usg wyszla dziewczynka, przy porodzie wyszedł chlopczyk:tak:
 
reklama
Do góry