reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Podwójny jajnik

olaaaa4

Początkująca w BB
Dołączył(a)
13 Maj 2021
Postów
16
Cześć,
18.06 miałam miesiączkę, która była obfita ,ale krótka 3 dni, dokładnie wczoraj 17 dnia cyklu dostałam plamienia, w poprzednim cyklu wzięłam zastrzyk z ovitrelle, dzisiaj byłam na usg, endometrium od 4 cyklów miałam grubości 11 12 mm III fazy, byłam dzisiaj na usg, endometrium 6 mm, czy spotkałyście się z czymś takim jak podwojny jajnik ? Nigdy czegoś takiego nie miałam w opisie Doktor mówi że nie ma podstawy do niepokoju, przepisała mi Duphaston na 10 dni 2 razy dziennie po jednej , pierwszy raz będę brać dla pogrubienia endometrium, za 10 dni mam skontrolować betę w laboratorium i jeśli wyjdzie negatywna odstawić duphaston , pozdrawiam Was
Screenshot_20210705-110000_Drive.jpg
 
reklama
Do góry