reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Podwyzszona prolaktyna

Justikkk26

Początkująca w BB
Dołączył(a)
8 Listopad 2019
Postów
29
Witajcie. Staramy się o bobasa już kilka miesięcy niestety bezskutecznie. Dzisiaj dostałam wynik Prolaktyny który wynosi 76 jest 3 krotnie podwyższona niż norma. Po świętach na pewno zrobię rozszerzone badania hormonalne.Ale moje pytanie brzmi czy jeśli prolaktyna jest tak wysoka jest możliwość owulacji dodam że stosuje testy i wychodzą pozytywne w dniach przewidywanej owulacji. Na wielu stronach czytałam że owulacja jest zaburzona przy takim wyniku. O co tu chodzi?
 
reklama
Rozwiązanie
Witajcie. Staramy się o bobasa już kilka miesięcy niestety bezskutecznie. Dzisiaj dostałam wynik Prolaktyny który wynosi 76 jest 3 krotnie podwyższona niż norma. Po świętach na pewno zrobię rozszerzone badania hormonalne.Ale moje pytanie brzmi czy jeśli prolaktyna jest tak wysoka jest możliwość owulacji dodam że stosuje testy i wychodzą pozytywne w dniach przewidywanej owulacji. Na wielu stronach czytałam że owulacja jest zaburzona przy takim wyniku. O co tu chodzi?
Ja również miałam podwyższona prolaktyne, owulacja na testach wychodziła, miałam bóle w dniu owulacji, na monitoringu pęcherzyki były i znikały więc prawdopodobnie owulacja była, miesiączki miałam również w miarę regularne ale w ciaze nie zachodziłam. Po miesiącu...
Gratulacje ❤ u mnie niby wszytsko ok maz zdrowy laporoskopia nic nie wykazala i dalej problemy przed operacją pecherzyki były Po stymulacji po 1 cykl nic nie urosło mam 5 miesięcy potem już klinika
Wiesz co ,to wszystko siedzi w głowie, ja przez 2 lata o niczym innym nie myślałam, i w końcu jak już myślałem że zwariuje ,głowa odpuscila ,zero kalendarzyka i sexu na zawołanie, i wtedy pyklo 😉 byłam pewna że okres ,zrobiłam test bo mnie koleżanka zmusiła, która tydzień wcześnie zrobiła i miała 2 kreski ,no to ja zrobiłam żeby udowodnić że znowu lipa, jakież było moje zdziwienie, jak się 2 kreski pojawiły
 
reklama
Wiesz co ,to wszystko siedzi w głowie, ja przez 2 lata o niczym innym nie myślałam, i w końcu jak już myślałem że zwariuje ,głowa odpuscila ,zero kalendarzyka i sexu na zawołanie, i wtedy pyklo 😉 byłam pewna że okres ,zrobiłam test bo mnie koleżanka zmusiła, która tydzień wcześnie zrobiła i miała 2 kreski ,no to ja zrobiłam żeby udowodnić że znowu lipa, jakież było moje zdziwienie, jak się 2 kreski pojawiły
Też bym tak chciala u nas już ponad 2 lata glowa wariuje mi pęcherzyki same nie pękają musze mieć monitoring albo nie rosna i tak wkoło albo torbiel na zmianę za każdym razem rozczarowanie wczoraj miałam wizytę po laporoskopi myslalam ze pecherzyk piekny urósł poda zastrzyk i w święta staranka A tu przykro mi nie ma pecherzyk A i to w cyklu stymulowanym załamalam sie .
 
reklama
Też bym tak chciala u nas już ponad 2 lata glowa wariuje mi pęcherzyki same nie pękają musze mieć monitoring albo nie rosna i tak wkoło albo torbiel na zmianę za każdym razem rozczarowanie wczoraj miałam wizytę po laporoskopi myslalam ze pecherzyk piekny urósł poda zastrzyk i w święta staranka A tu przykro mi nie ma pecherzyk A i to w cyklu stymulowanym załamalam sie .
Oj ,to ffaktycznie nie dobrze ,ale i na Was przyjdzie czas , ja myślę ze to wszystko bez powodu się nie dzieje, ja 2 razy poronilam ,i tez z biegiem czasu myślę że z jakiegoś powodu ,tak się stało
 
Do góry