reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Podwyższona temperatura

Dołączył(a)
26 Styczeń 2021
Postów
1
Cześć dziewczyny,
Staramy się z mężem o dzidiusia, 12.01 i 13.01 miałam pozytywny wynik owulacyjnego testu. Od 5 dni jestem bardzo zmęczona i bolą mnie sutki. Od 3dni mam temperaturę 37 - 37,7. Zrobiłam wczoraj teść ciążowy, ale wyszedł negatywny :(. Chociaż wydaje mi się że zrobiłam go za szybko. Dodam że mam policystyczne jajniki i nieregularne cykle.Czy możliwe, że jestem w ciąży? Jestem pełna nadziei, chociaż nie chcę się znowu zawieść. Co o tym sądzicie, kiedy powinnam zrobić test, żeby wynik był 100%? Pozdrawiam 😊
 
reklama
Jeśli uprawiasz seks bez zabezpieczeń to jest prawdopodobieństwo, że jesteś w ciąży.
A nawet dodam, że jak masz nieunormowane hormony, to może nie udać Ci się ciąży utrzymać.
 
Mogłoby tak, że za szybko go zrobiłaś. Chociaż ja zadałam kiedyś pytanie o bolące sutki i dostałam odpowiedź, że takie objawy są już po zagniezdzeniu... powtórz test jutro rano
 
Cześć dziewczyny,
Staramy się z mężem o dzidiusia, 12.01 i 13.01 miałam pozytywny wynik owulacyjnego testu. Od 5 dni jestem bardzo zmęczona i bolą mnie sutki. Od 3dni mam temperaturę 37 - 37,7. Zrobiłam wczoraj teść ciążowy, ale wyszedł negatywny :(. Chociaż wydaje mi się że zrobiłam go za szybko. Dodam że mam policystyczne jajniki i nieregularne cykle.Czy możliwe, że jestem w ciąży? Jestem pełna nadziei, chociaż nie chcę się znowu zawieść. Co o tym sądzicie, kiedy powinnam zrobić test, żeby wynik był 100%? Pozdrawiam 😊
Temperatura jest podwyższona zawsze w fazie poowulacyjnej, ponieważ wzrasta poziom progesteronu. Co do objawów to pierwsze symptomy ciąży występują po implantacji (6-12 dni po owulacji). Jeżeli 13.01 był pik to owulacja miała miejsce 24-36h później. Po implantacji zaczyna być wytwarzany hormon ciążowy. Zazwyczaj po ok 48h po zagnieżdżeniu. Czy jesteś już po terminie@?
 
Do góry