reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Podwyższone leukocyty w moczu

ZielonaFretka

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
27 Lipiec 2020
Postów
33
Cześć dziewczyny, czy miałyście podwyższone leukocyty w moczu w ciąży? Wyszło mi 25, norma jest do 5, a nic mnie nie boli. Czy to musi od razu oznaczać infekcję czy mogłam źle oddać próbkę do badania? Jutro idę do lekarza, ale strasznie mnie to niepokoi. Czy 25 to bardzo wysoki wynik?
 
reklama
Cześć dziewczyny, czy miałyście podwyższone leukocyty w moczu w ciąży? Wyszło mi 25, norma jest do 5, a nic mnie nie boli. Czy to musi od razu oznaczać infekcję czy mogłam źle oddać próbkę do badania? Jutro idę do lekarza, ale strasznie mnie to niepokoi. Czy 25 to bardzo wysoki wynik?
Ja mialam 50-70 w jednym badaniu, ale brałam luteinę i miałam infekcje grzybicza więc lekarz stwierdził że od tego. Po odstawieniu na 3 tyg luteiny i wyleczeniu grzybicy w tym czasie poziom leukocytow wrócił do normy. Ale jak zobaczyłam wynik też panikowałam 🙂 gdzie 5 a gdzie moje 50-70😲😛 jak masz też liczne bakterie w moczu to może to być jakas delikatna infekcja 🙂🙂
 
Możesz powtórzyć badanie, ale powyżej 10 leukocytów w polu widzenia uważa się już w ciąży za liczbę, która wskazuje na stan zapalny i konieczność wizyty u lekarza. Dlatego skonsultuj się z lekarzem, koniecznie, żeby sprawdzić co jest przyczyną.
 
Do góry