reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Podziel się historią

Joannaa24

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Wracam na ten wątek z historią mojego drugiego porodu.
Termin miałam na 29 marca 2019r. W nocy z 27 na 28 byłam bardzo niespokojna. Wreszcie koło 2:30 wstałam do łazienki i stwierdziłam, że chyba sączą mi się wody. Dla pewności zrobiłam test papierkiem lakmusowym i okazało się że to jednak nie to. Wciąż jednak byłam niespokojna i koło 3:30 obudziłam męża. Chwilę później jechaliśmy już do szpitala. Po badaniu okazało się, że to jednak wody i rozwarcie na palec. Po ktg dodatkowo dowiedziałam się, że mam skurcze co 10 minut! Wcale ich nie czułam...
Położyli mnie na salę koło 6 i czekaliśmy na rozwój wydarzeń. Koło 8 miałam USG - mała była twarzyczką oparta o kość miednicy. Powiedziano mi że jak się nie wstawi w kanał rodny to wieczorem cc. Niestety skurcze ucichły i o 16 dostałam oksy. Wtedy zaczął się ból, a ja cieszyłam się, bo byłam pewna, że rozwarcie postępuje i nie będą mnie ciąć. Nic bardziej mylnego- o 21 badanie i wyrok. Brak postępu porodu, na salę operacyjną.
I tak o 21:47 na świat przyszła moja córeczka! Po cc czułam się dość dobrze. Pierwsza doba jak na haju, ale potem było ok. Szybko doszłam do siebie. Więc dziewczyny nie bójcie się cc! Ja jestem po dwóch i nie jest to takie straszne.

reklama

Oliwia088

Rozwiązania
0
Znam ten ból cesarki bez znieczulenia wiem co czulas ale wazne ze z maluszkiem wszystko dobrze. Miałam podobnie po tak drastycznym porodzie nie chciałam więcej dzieci ale mi to przeszło i po 4 latach urodziłam drugie dziecko i nie żałuję. Życzę zdrówka
Z ciekawości urodziłaś drugie dziecko tez cc czy SN? Dopytuję, bo u mnie również nie zadziałało znieczulenie zwykłe (horror to był), ale dzięki pani anestezjolog dostałam narkozę. Ale nie przypominam sobie,żebym była intubowana, tylko jak zaczęłam się drzec,ze boli i żeby przestali to przez wenflon mi coś wstrzyknęła i odplynelam.

Patrycja35

Rozwiązania
0
U mnie pierwszy raz zero bólu i rozwarcia...wiec cc...szybko doszlam do siebie..drugie cc po 5 latach...bole juz normalnie az do partych jednak brak rozwarcia...po cieciu 2 tyg dochodziłam do siebie..teraz 3 ciaza 30 tydz:) tez bedzie cc i wiecie co..kiedys bylo latwiej jak sie nie czytalo internetow:D teraz mam malego stresa:D
Mimo ze juz 2 cc mialam obawiam sie znieczulenia..zobaczymy jak to bedzie:D

Do góry