reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy "ciężarówek" i nie tylko

A dopiero co zasnął. Jakiś koszmar. Nie pamiętam ile razy go dziś przebieralam z wymiocin :( najgorsze kiedy on płacze kiedy zwymiotuje a ja nic na to nie mogę poradzić. Dopiero co powiesilam po południu pranie a już kolejna pralka pełna bo jak wymiotuje to na mnie albo na M, zachacza o poduszkę etc.
Do tego idą mu gorne zęby i jeden już się przedziera a drugi już prawie prawie i pewnie wyjdą razem jak ostatnio.
Nie ma lekko.
Z dobrych akcentów odwiedziła mnie dziś mama na całe 3 godzinki, bo miała zlecenie w Holandii. Lepsze to niż nic.
Może się jutro odstresuje w ogródku. Aaa no i jeszcze @ dziś w nocy dostałam wiec bez kija nie podchodz.
Aaaaaaaaaaaaaa !
 
reklama
Ayni to normalne, moja jak wymiotowała po tym mleku to też płakała i była roztrzęsiona ze strachu, maluszki jeszcze nie łapią o co kaman :( tulaj tulaj i jeszcze raz tulaj... nic wiecej nie poomoze :)
oj aż mi si eprzypomniało jak ostatnio moja zjadła za duzo flipsów i po butelce chlusneła na mojego.... i podłoge....
 
Ayni bidulo echhh trzymaj sie.Dobrze,wiem jak to jest kiedy dziecko placze jak zwymiotuje,Zuzia tez tak strasznie plakala takim przerazliwym placzem jak sie czegos wystraszy albo bardzo boi.Jak latwo poznac emocje dziecka po placzu :tak: A ,ze @ przyszla to chyba dobrze,co ??? ;)
My juz mamy magnesy na szafki,super sa! W zyciu bym nie wymienila na inne zabezpieczenia.
Zgubil sie ostatnio knuffel Zuziowy i tragedyja,szuka go i placze za nim:-(Spac chodzi z innym ale widac,ze to nie to...Jutro specjalnie sie wybiore do Prenatala moze kupie,bo nawet online ciezko znalesc takiego samego.
Yy co jeszcze,no do nas w niedziele przyjezdza moj szwagier,drugi brat meza.Ledwo co sie jeden wyniosl juz drugi sie sprowadza.Kurficy dostalam i poklocilam sie z moim.Znowu bede pol roku chodzic podminowana przez glupiego wspollokatora:baffled:
I powiem Wam jeszcze odnosnie tego syropu z mniszka co go tak chwalicie,to ja Wam ostatnio proponowalam miod z mleczu a przeciez mlecz to popularna nazwa mniszka lekarskiego.Tylko chyba nikt nie zajarzyl ;) To jest naprawde super lek na kaszel i przeziebienie.
 
dzień dobry

Mamo ZiM kochana, nawet ja sama nie zajarzyłam że to o mlecze chodzi.... koleżanka mi wczoraj powiedziała hihihih ale masz zupełna racje :) a idzie kupić takiego gotowca?

ja tez kupiłam zabezpieczenie w prenatalu i jestem z niego bardzo zadowolona, bez wiercenia itd, spełnia swoja funkcje :)


dzisiaj zdycham, wczoraj ( nie wiem jak to nazwac) energicznie jak machnełam reka podczas skladania mebli , przeskoczyło mi w ramieniu i tak boli, ja cież pierdziele , masakra.... ledwo ręka ruszam :(:( a i tak sami nie dalismy rady, wzywalismy sasiadow ( kochani ze przyszli i pomogli ) szafa stoi, nareszcie nie ma burdelu w domu...mam nadzieje ze reka mi przejdzie :(

moja Myszka juz przesypia całe noce, śpi do 7-8 szał:) przed chwilą wstałysmy , mleczko wypite a ja mam góre prania po przewertowaniu ubrań :( mialam nadzieje ze bedzie goraco , wystawie suszarke na taras i cale pranie bedzie zrobione. a tu nici :(

Ayni pamietaj ze jestesmy z Tobą ....
 
Madzia - mi na takie kontuzje pomaga maść mentolowa :-). Fajnie chłodzi

Moja jak zasnęła o 21 to miała pobudkę na zmianę pieluchy (napiła się tyle przed snem, że obudziła się z mokrym brzuszkiem :baffled:), mleko i obudziła mnie dopiero koło 8 rano. Śpioch po ojcu.
 
A dopiero co zasnął. Jakiś koszmar. Nie pamiętam ile razy go dziś przebieralam z wymiocin :( najgorsze kiedy on płacze kiedy zwymiotuje a ja nic na to nie mogę poradzić. Dopiero co powiesilam po południu pranie a już kolejna pralka pełna bo jak wymiotuje to na mnie albo na M, zachacza o poduszkę etc.
Do tego idą mu gorne zęby i jeden już się przedziera a drugi już prawie prawie i pewnie wyjdą razem jak ostatnio.
Nie ma lekko.
Z dobrych akcentów odwiedziła mnie dziś mama na całe 3 godzinki, bo miała zlecenie w Holandii. Lepsze to niż nic.
Może się jutro odstresuje w ogródku. Aaa no i jeszcze @ dziś w nocy dostałam wiec bez kija nie podchodz.
Aaaaaaaaaaaaaa !


A co lekarze na to? Mi się wydaje coś nie halo, że Adaś tyle dni wymiotuje :-(.
 
Ach mowia tyle, ze musi kaszel przejsc. Moge co najwyzej syropek dawac, taki bez recepty dla baby ;-)
Jeszcze tak sobie mysle, odkad sie dopatrzylam tych zebow to ta goraczka byc moze z tego powodu byla, bo on ma sklonnosci do goraczkowania przy zabkach. No i tak czekam, piore , placze razem z nim kiedy zwymiotuje i jest glodny, a nie moge mu dac wszystkiego na raz, bo znow zwymiotuje i tak w kolo Macieju.
Poki co M mu dzis zrobil mleko na sniadanie godzine temu i jeszcze nie kaszlal od tego czasu, wiec cos moze przetrawi z tego mleka.

Kasia ja wiem, ze mniszek lekarski to mlecz, ale nie wiem, czy taki syrop to samorobka czy kupny? Jakbym wiedziala, ze mnie spotka taka historia teraz to bym chodzila po walach nad morzem i zbierala mlecze jak goopia. Masz przepis ? Moze sie przyda.

Madzia po ile te zabezpieczenia, bo ja musze kilka kupic, szczegolnie na szafki w kuchni z chemia i garami i w salonie, bo sobie otwiera i grzebie w papierach :szok:
 
Ayni w prenatalu po 5-6e zalezy jaka firma i jak montowane....


jeśli ktoś kupuje słoiczki to teraz w etosie przy 5 słoiczkach z olvaritu , zestaw łyzeczek gratis :)
 
Ostatnia edycja:
Madzia dzięki skorzystam! Uwielbiam ta pierwsza łyżeczkę która dostał z olvaritu a niestety się zawieruszyla w Tunezji i juz myslalam czy nie kupić nowego zestawu nuby ale to by i tak nie było to samo.
Adam śpi, póki co dziś jeszcze nie wymiotowal hurra
 
reklama
Do góry