reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy "ciężarówek" i nie tylko

Moge Was pocieszyc, ze Emka tez ostatnio jeczy ciagle. Moze jakies przesilenie w przyrodzie jest:-D
Wczoraj to juz mialam tak dosyc. Przyszedl moj B i mu powiedzialam co corcia wyprawia, zobaczylam glupi usmiech na jego twarzy i sie poryczalam ze zlosci. Cwaniak mysli, ze jak w domu siedze to nic nie robie i mam jakies spa ciagle. Dla niego to smieszne.
Hehe pozniej przylazl do mnie i "no wiem juz sie uspokoj" brrrrr
 
reklama
Moge Was pocieszyc, ze Emka tez ostatnio jeczy ciagle. Moze jakies przesilenie w przyrodzie jest:-D
Wczoraj to juz mialam tak dosyc. Przyszedl moj B i mu powiedzialam co corcia wyprawia, zobaczylam glupi usmiech na jego twarzy i sie poryczalam ze zlosci. Cwaniak mysli, ze jak w domu siedze to nic nie robie i mam jakies spa ciagle. Dla niego to smieszne.
Hehe pozniej przylazl do mnie i "no wiem juz sie uspokoj" brrrrr

No bo my przecież nic nie robimy całymi dniami. Wróżki i kucyki same gotują, sprzątają, piorą, myją gary a małe elfy zajmują się dzieckiem, żeby się nie nudziło. My leżymy i pachniemy chłonąc piękno Wszechświata :cool2:.
 
Jeeej i moja koleżanka jest w 6 tygodniu ciąży. Kurde a ja jak ta du.a, siedzę w NL i nie mam jak jej uściskać i napić się herbatki za zdrowie maleństwa :wściekła/y:. Czasem szczerze nienawidzę emigracji.
 
ha moja tez marudna, wszystko w mig jej sie nudzi, tragedia
milka ty mozesz komu sie poskarzyc, a ja caly tydzien sama z dziecmi bo chlop na wyjezdzie od stycznia, tylko na weekendy w domku. Czasami k...ica mnie bierze
astrid to super, bedziesz ciociunia.

no znow sie drze , przecoiez nie bede jej caly czas na rekach nosic:wściekła/y:
 
Ja uzywam husteczek Bebino bardzo mi odpowiadaja :)

A co to za chusteczki kochana? Gdzie to sie nabywa? Napiszesz cos o nich? Nie slyszalam jeszcze o takich :)

Astrid, ale fajnie, my mamy to teraz kazda ciaze kolezanki bedziemy przezywac jak swoja.

Moj Adam tez dzis taki. Nie dosc , ze wstal o 5 rano to jeszcze wszystko doslownie na chwile i co chwile musialam mu urozmaicac. M po nocce spal oczywiscie, a ja jak zombie po 5 przerywanych godzinach spania.

Karmilam go, a on glowa w dol i bawi sie stopami, ani jak lyzeczki do dzioba wlozyc, nooo myslalam, ze mi nerwy puszcza. Wdech, wydech, wdech...

Nie wiem , moze to taka pogoda, sama sie zle czuje w taka "pogode" , juz sie nie moge doczekac wiosny, lata, wakacji, ach...
 
Agss gratuluje mieszkanka:tak: super ze bedziecie sami mieszkac:tak:

no Milunia tez dzis cos dziwnie dlugo w dzien spala az chodzilam i zagladalam na nia :tak:pewnie nocka bedzie nie ciekawa:baffled:
Milka tak to jest ,ja czasem bym chciala isc do pracy a A z dziecmi zostal chodzby przez tydz:tak: czasem jest pół dnia ale nic nie robi tylko dzieci pilnuje i ugotuje:sorry2: a jakby doszlo pranie ,prasowanie ,sprzatanie itp aa jeszcze sto razy do szkoly i do domu to już by mu tak wesolo nie bylo:-D


dziecko mi dojrzewa :szok: jutro idzie na lunch do koleżnki z klasy holenderki:szok::tak:
 
kAROLA no no niebawem narzeczona przyprowadzi do domu :szok:

Ja ogladam Kleine Baby's Grote Zorg na SBS6 ze szpitala Sofia Kinderziekenhuis w Rotterdamie, ale malenstwa jejku...
 
ayni jesli dobrze kojarze to Bebino w Aldiku, mialam je(te z aldika)i okazaly sie ok. Moja gdy je siedzi w foteliku samo. i pomiedzy lyzeczkami ktore ida do buziaka znajduja sie tez stopki, pozniej cale skarpety sa w zupce, ach te dzieciaczki:-)
milka moj jak jest na weekendy to tez mu sie nic nie chce, a o udziale w wychowaniu dzieci nic nie mowie. No jak na holenderski ide to siedzi z dziecmi, ale doslownie siedzi i nic po za tym nie zrobi:no:
 
reklama
Ayni ja kupuje je w "Aldi" taki sklep u nas ( niewiem czy wszedzie sa ) :) chusteczki sa (jak dla mnie) super jest ich 80 po 1,5 euro. kupuje tez pampersy tej samej firmy 80 sztuk za 12 euro. nie uczulaja mojego Alka, bo np. z kruidvatu 4 juz go uczulaly tak samo jak "pampers" sa wydajne, nigdy nie przeciekly, nie przepuszczaja kupska :D

U mnie z jedzeniem bylo to s zisia, a do tego wszystkie krolewicz sie obudzi i szaleje... :/


Kaola to Ci romeo maluski :) kawaler sie juz robi :*
 
Do góry