reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

reklama
Witam się, czekamy na kolejne czerwcowe mamy, ja dzisiaj byłam się umówić do gina, niestety termin dopiero na 17.10 więc przyjdzie mi trochę poczekać.
 
Witam Dziewczyny!:) Jestem prawdopodobnie w 4 tc i wiem, że jeszcze wszystko się może wydarzyć, ale pozwoliłam sobie dołączyć do Was:)
 
Cześć dziewczyny. Ja wczoraj zrobiłam test i wyszły 2 kreseczki :-) 8 miesięcy się staraliśmy i w końcu się udało :tak:
Termin wyliczyłam sobie sama i wychodzi mi też na 1. czerwca, ale jestem za granicą i nie mam jak zrobić bety ani umówić się do gina żeby to potwierdzić.
Na razie obstawiam czerwiec, ale zobaczymy co z tego wyjdzie ;-)
Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie :tak:
 
:-) to te ktore jeszcze nie napisaly kiedy maja termin piszcie zrobie pozniej liste ciezarowek :-)

Martucha
Gratulacje :-) 8 miesiecy to tez troche. A to twoj pierwszy dzieciaczek czy masz juz dzieci?:-) nie widze niestety suwaczkow na telefonie jesli masz.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie dziewczyny :) Jestem nowa na forum, przybywam, by podzielić się z Wami moim szczęściem! Dziś na teście (popołudniu) druga kreska wreszcie widoczna (choć ledwo, a był to w tym cyklu już, o zgrozo, trzeci)! Cieszę się bardzo i choć próbuję się nie nakręcać, to wewnątrz strasznie zacieszam :-D To pierwszy cykl, kiedy postanowiliśmy się starać, robiłam testy owu, celowaliśmy w chłopca, nasza 1,5-roczna dziewczynka właśnie drzemie :) W piątek wybiorę się na betęHCG, coby potwierdzić. To będzie dopiero dzień spodziewanej @, mam nadzieję, że fasolka się utrzyma i w czerwcu przytulimy nasze maleństwo :) Nie mogę się doczekać, żeby Was poznać :tak:
 
Do góry