reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

Ah tak, termin obliczyłam (jakże inaczej, żesz kurdę, ale się nakręcam:wściekła/y:), stosunek wiem kiedy był, owulacja tego samego dnia, termin na 5 czerwca ;-) Podpowiedzcie proszę, jak dołączyć do grupy, czy coś? Bo trochę się gubię
 
reklama
Hini witaj :-) zaraz zrobie wieczorkiem watek poznajmy sie i liste wiec tam bedziemy mogli kilka slow o sobie napisac i sie poznac :-) chyba ze ktoras ma ochote to zrobic :-)
 
Dziewczyny, czy Was na początku ciąży tez bolał/boli brzuch? Nie boli mnie cały czas, ale jak ściśnie, to czasem mocniej, niż podczas okresu :(
 
Kamyk wlasnie mnie tez boli. Przed wczoraj wzielam nospe ale szczerze to nie pomogla i juz nie biore ;)
przy pierwszej ciazy nie bolalo a teraz tak.
No i gdzie ta lista?? ;)
 
Bedzie bedzie tylko jak zalegne do lozka bo elasnie pierogi skonczylam lepic ;-) wybaczcie. Siade do lozka na kompie i zrobie bo teraz na fonie ciagle w ciagu dnia :-)

Kobietki lista i Poznajmy sie zrobione w formie wstępnej. Jutromjak młody mi da siądę na kompa i dołączę obrazki i migoczące napisy jednym słowem bajery ;-) bo na tablecie niestety tez tego nie mogę zrobić bo na iosie nie mogę obrazków zapisać. No nie ważne jutro nadal tym tematom nowego kolorowego życia :-)
jesli macie ochotę napiszcie cos o sobie na Poznajmy sie :-)
 
Ostatnia edycja:
Jeśli chodzi o ból brzucha, to bolał mnie na początku, teraz tylko od czasu do czasu coś poczuję, nadal bolą mnie piersi i są wrażliwe, no i mam mdłości prawie cały czas. Dokładny termin porodu podam po wizycie u lekarza, bo z OM wychodzi mi na koniec maja tj. 29, ale w mnie w rodzinie dzieci rodzi się min. tydz. po terminie, więc raczej zostanę czerwcówką. Witam kolejne nowe mamausie i życzę spokojnych 9 miesięcy, Wam ale też sobie.
 
reklama
Widzę, że tylko jeden mój post się dodał, w dodatku ten mniej ważny, drugi z kolei :p No nic, zaraz wskoczę na poznajmy się :) Mnie brzuch w ogóle nie bolał i nie boli, ale z tego co słyszałam, to raczej normalne :)
 
Do góry