reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

reklama
no dobra pół dnia męczyłam się z suwaczkami i udało mi się z jednym. Jak chce wstawić drugi to znika mi pierwszy :wściekła/y: czy to norma czy ja sobie nie radzę?
 
Witaj niobe gratuluję! Nie znam się na suwaczkach, ale też będę musiała się pomęczyć :D Dziewczyny ja dziś po pierwszej becie (13dpo) cykle mam (miałam! :D) 26 dni i wyszła ponad 23, w poniedziałek jeszcze jedna, żeby przyrost spradzić :) Zobaczycie, tak się nas zaraz nazbiera, nawet się nie obejrzymy.
 
Missiiss1301 gdzieś czytałam, że czasem mimo celowania w płeć ciągle się nie udaje, bo mężczyzna ma zbyt mało plemników którejś z płci, ale to że masz już dwóch chłopców wcale o niczym nie przesądza :)
 
Ostatnia edycja:
Witam sie i ciesze ze corsz wiecej osobek sie tu zapisuje;-)

Hini kochana niemusisz pisac posta pod postem;-) mozesz poprzedniego edytowac tak bedzie ladnie i przejrzyscie;-)
 
Cześć Kochane!Bardzo chciałabym do Was do łączy, termin wychodzi na 1 czerwca,mam już córcie z 13 czerwca 2013,wiec bedzie równo 2 lata róznicy:)Tydzien temu robiłam bete wyszło 22,a po 3 dniach było juz 157,az wystraszyłam sie ,ze moga byc blizniaki,naszczescie moja pani ginekolog mnie uspokoiła:)Pozdrawiam i mocno trzymam kciuki za wszystkie Czerwcóweczki :-)
 
Hej dziewczyny o matko ile juz ttu nnas :-) nie zdarze na liste wpisywac :p dzisiaj jak mi sie uda i mlody mi da to zasiade i zrobie liste porzadnie i kolorowo :-) wybaczcie ze wczoraj nie dalam rady.

Hini
No wiem wiem i obys miala racje ze za 3x bedzie dziewczynka :-D:-D bardzo bym byla szczesliwa . Mam juz dosc ptaszkow w domu ;-)

Milego dnia dziąłszki :-)
 
reklama
Julia0903 rzeczywiście, przepraszam i proszę o dalsze wskazówki, gdybym popełniała takie gafy, bo jestem zupełnie niobyta z forami wszelkiego rodzaju :D

Justysia87 Gratulacje! :)

I skoro mają tu być pogaduchy, a ja się koszmarnie w pracy zanudzam i rozmyślam o fasolce :blink: to chciałabym Was zapytać czy macie już jakiekolwiek objawy ciążowe? To chyba trochę wcześnie, żeby coś odczuwać, ale z tego etapu poprzedniej ciąży pamiętam już wyostrzone zapachy i niebieskie żyłki na dekolcie, potem zaczęło się potworne zmęczenie i spanie pół dnia... A teraz? Zupełnie nic i zero! Było tylko jedno takie zdarzenie, chyba z tydzień po owulce, że rano zaczęły mrowić mnie piersi, w dodatku z jednej wyciekły ze dwie krople mleka (córki nie karmię już od roku)! :szok: Normalnie budzę chłopa, jak głupia, kurdę w ciąży jestem, wstawaj! Ale potem trochę otrzeźwiałam i w pracy sprawdziłam (ale interesująca praca :-D), że chyba oszalałam, bo to żaden objaw ciąży, wręcz przeciwnie zwiastuje podwyższony poziom progesteronu, czyli problemy z zajściem, no i załamka... Ale jednak, kobieca intuicja to jest to :tak: Jak było u Was? :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry