reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

Witam sie wieczorna pora :) Niesmialo chcialam dolaczyc do czerwcowego grona :) dzis rano zrobilam test i od razu pokazaly sie 2 ciemne krechy. Do tej pory uwierzyc w to nie moge. Dzis powinnam dostac @ a cos mnie korcilo zeby test kupic :) poki co niesamowite zaskoczenie bo mimo, ze chcielismy jeszcze jedno dzieciatko to jednak nie tak szybko :) mamy juz 2 synkow i mam nadzieje, ze to malenstwo bedzie dopelnieniem naszej rodzinki :)
Termin na 5.06.2014:-)
Mam znadzieje, ze wszystkie razem wesolo przetrwamy ten wspanialy czas :)
Przepraszam za brak polskich liter ale moj tablet swiruje jak takowe uruchomie :)
Mississ moj starszy synus urodzil sie tez w 24tc. Swiatelko dla Twojego Aniolka
 
reklama
Lolcia
Dziekuje za swiatelko. Dobrze ze wam sie udalo po tym wczesnym porodzie :-) moj maly wazyl 450 g i niestety byl za slabiutki. Ale jak widac maja takie dzieci szanse! Mam jednak nadzieje ze ta moja obbecna ciaza nie skonczy nie w 24 a minimum w 36 tc jak z Jasiem. Narazie od poczatku mam plamienia wiec strasznie sie boje. Wieczorkiem cie dopisze do listy.

Fajnie ze grono sie powieksza. Ciekawe ile nas bedzie :-)

Niobe
Dasz rade. Mi tez mowili ze do konca ciazy a sie okazalo w trakcie ze szybciej skonczylam. :-)

Milego weekendu
 
Lolcia86, witamy :) Jesteśmy w tej samej sytuacji, też miałam spodziewaną @ na wczoraj i termin obliczyłam na 5 czerwca! Gratulacje :)
 
Ostatnia edycja:
Dzien dobry :) u nas deszczowo i ponuro :( wlasnie kukam w okno bo chwilowo przebywam u tesciow a po sasiedzku wesele:)
Missis to faktycznie malenki byl Twoj Antos. Moj smyk wazyl 650g teraz jest wagi piorkowej ale rozwija sie super :) mlodszy dla rownowagi wylazl w 39tc i mial 4200 :) mam nadzieje, ze plamienia szybko mina :) buziak dla Jasia
Hini ciekawe, czy trafimy w termin:)
Yustyna88 ostatnia miesiaczke mialam 7 lipca :D ale ja mam PCO i wiem, kiedy mialam owu :) poszukaj kalkulatora w googlach i wpisz miesiaczke i dlugosc cykli powinno wyskoczyc na kiedy masz termin :)
A do mnie dociera powoli ze bedzimy miec 3 dzieci i juz sie ciesze i boje zarazem:)
Milego dzionka
 
Yustyna88 dokładnie tak jak mówi lolcia, termin z kalkulatora internetowego - są takie które wyliczają od ostatniej miesiączki (ja miałam 31 sierpnia, a cykle regularne 26 dni) lub od owulacji (też wiem kiedy - testy owu i kłucie w lewym jajniku - 12 września) :)

Lolcia86 Ja też trochę się boję jak poradzimy sobie z dwójką, ale jestem dobrej myśli, moja córa będzie świetną starszą siostrą :D Wzajemnie miłego!
 
Ostatnia edycja:
Mississ 1301 u mnie wyniki badań są jednoznaczne, więc pewnie nikt się nie odważy odstawić tych leków tym bardziej, że poprzednie ciąże zakończyły się obumarciem - zero obiawów a brak akcji serca. Ja chyba też będę się czuła pewniej na lekach, chociaż zdaje sobie sprawe, że to głupio brzmi - jak lekoman :zawstydzona/y:

Witam wszystkich nowych. Jak to fajnie, że nas tak dużo.

Czy ktoś tak jak ja ma olbrzymi apetyt? Szkoda tylko, że przestaje się mieścić w spodnie i to bynajmniej nie z powodu ciąży :-p
 
reklama
Do góry