reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

hmmm,

u mnie chyba nic oprócz braku okresu i pozytywnego testu, nie wskazuje na ciążę. Spać mogłabym cały dzień ale do tego ciąża też nie była mi potrzebna :-p

No w końcu doszłam do ładu z własną sygnaturką. Nie ma to jak blondynka przed komputerem.
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ja hmm mierzylam tempke z reszta zawsze j mierzylam i kiedy zaczela mi skakac wiedzialam i bylam pewna ze nici az tu nagle mnie mdli to sobie mysle pewnie po salatce majonezowej ale na drugi dzien znow mdli to poszlam na bete . Dziwne ze mdlilo mnie dokladnie od samej implantacji wwe wczesniejszych ciazach wymiotowalam i mdlilo mnie chyba od 6-8 tc :-) ale to byl znak niewatpliwie. No i jeszcze w dzien przed beta bylam w sklepie i tamprzymierzalam ciuchy switalo takie dziwne bylo i stanelam przed lustrem i mega zylek pelno mialam na dekolcie. W lazienkowym moim swietle nie bylo ich widac a tu wow pierwszy raz az tyle :-) a teraz ciut mnie zemdli jak jakis zapach mi nie podejdzie. I troche mnie to martwi a tu do wizyty jeszcze tydzien bbrr mam nadzieje tylko ze jest wszystko ok. :-)
 
Dziewczyny ja w pierwszej ciazy objawy dostalam dopiero kolo 3mies. Simanie i nic poza tym, w pozniejszych miesiacach doszly tylko wrazliwosc na zapach zylki pod koniec i puchniecie nog i zgaga. Teraz zauwazylam ze draznia mnie zapachy, zgage berdzo wczesnie dostalam, siusianie, mdlosci i bol brzucha. Piersi bola delikatnie a to dopiero 5tydzien :p
 
Jednak chyba od Was odłączę :(
43dzień cyklu mam, @ spóźniona o jakieś 13 dni, mdłości, senność i pobolewanie dołem brzucha. Tyle.
Test wieczorny i poranny z moczu robiony w dniu spodziewanej @, potem po 3 dniach i wczoraj. Jedna kreska.
Betę robiłam w dniu spodziewanej @ wykluczyła ciażę. Na drugą betę aż boję się iść. Ginekologa mam 1.10.
Straciłam już nadzieję :( Martwi mnie brak okresu, raz w życiu mi się to zdarzyło, na skutek silnego stresu w wieku 20 lat.
Co za dzień :( Leje i leje. Dół, czarna dziura :(
 
czy któraś z Was będzie miała prowadzoną ciążę na heparynie? Bo mnie w środę czeka immunolog i pierwsze zastrzyki.
 
moje objawy to od początku mdłości, ból brzucha, tkliwość piersi, teraz doszła zgaga a to dopiero 5 tydz., brzuch znacząco się powiękrzył, a przy pierwszej ciąży widać było dopiero ok. 20 tyg. ciągle chce mi się pić i siku. A brzuch mam tak napięty że strasznie przeszkadzają mi spodnie w pasie.
 
Malutka
Zapraszamy :-)

Niobe
Ja mialam w tamtej ciazy clexane w brzuch sobie dawalam do 17tc az mi szew zalozyli na moj rzekomy zaspol antyfosfolipidowy bralam od konca okresu
 
reklama
mi powiedziano, że nie rozstanę się ze strzykawką do końca ciąży. Ale nie przeszkadza mi to byleby to przyniosło odpowiedni skutek.
 
Do góry