reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

Inzagata
Witaj :-)

Jutro jak bede miala chwile siade na kompa porobie porzadek i tematy oraz liste czerwcowek :-) mam nadzieje ze za chwilke bedzie nas duuuzo wiecej :-)
 
reklama
WItam Was dziewczyny mam nadzieje ze bedzie Was przybywac:)

Miss a nielepiej zalozyc pod watek czerwiec 2015 bo taki podwatek Witam sie jako pierwsza moze byc mylny dla niektorych:) to taka moja podpowiedz:)
 
Julia
Juz napisalam do moderatorki zeby mi zmiemila moj temat bo nie chcialam go usuwac jak juz pare dziewczyn pisalo. Jak bedzie nasi wiecej to zrobimy poznajmy sie i liste czerwcowek i wszystko :-)
 
To już czerwcowki? Dopiero co wpisywalam się na wątek kwietniowek, a tu już kolejne miesiące pod nami! Spokojnej i nudnej ciąży :-). Przyszła mama kwietniowa 2015
 
reklama
Misiiss muszę Cię rozczarować. Miałam nadzieję,że nam się udało a tu rano niespodzianka :baffled:. No cóż, musimy starać się dalej. Ale miałam doła przez całą niedziele z tego powodu. W pierwszą ciąże zaszłam szybko a teraz mam jakieś przeczucia,że nie będzie tak łatwo. Z racji tego ,że mam cykle 28 dniowe to może uda się jeszcze dołączyć do czerwcówek. A narazie zostaje mi tylko podczytywać, aha no i starać się jeszcze bardziej. Trzymam kciuki za wszystkie czerwcowe mamy i życzę dużo zdrowia dla nich i ich fasoleczek.
 
Do góry