reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

Miss ja już nie wiem co powiedzieć.

Ginger współczuję zgagi

Nathalienne już do szpitala? Jezu ja się tak boję ze w szpitalu wyląduje mimo że bóle i klucia ustały.
 
reklama
Ginger masakra wiem jak ta małpa potrafi dopalic wrrrr....
Powodzenia na usg i daj znać jaka dzidzia już duza.


Nathalie współczuję ciekawe co w szpitalu powiedzą. A tu dziewczyna chciała krążek sprzedać, zapytaj lekarza.
 
Ostatnia edycja:
Kasia
No srednio... ehhh niech mnie wylecza do konca i puszcza do domu bo tutaj cyrk na kolkach jest.

Ginger
A ja musze
Wsiio pokupywac najprawdopodobniej ale frajde bede miec :-D wyjde tylko z tego wariatkowa i prosto do sklepu :p;-)

Nathalinne
Trzymaj sie tam dostaniesz leki albo zaloza szew jak mi i bedzie dobrze :-)

Smile
Mi tez brak slow ...

A moja dzidzia wazy 320 gram nie wiem czy sie chwalilam czy nie
:-)
 
Dziewczyny teraz grzebalam w szafie w ramach porzadku i znalazłam dosłownie parę sztuk ubranek ale mają takie biało żółte plamy myślicie ze zejdą po praniu czy nic się z tym nie da zrobić już?
Trochę mi ich szkoda bo są sliczne i nawet dziewczynce będą pasowały.
 
Nataline- tak jak Mississ pisze - wsio będzie ok.

Mississ- to będzie niezły szał zakupowy :)

Smile- spróbuj w jakimś porządnym odplamiaczu a potem w proszku dla dzieci.Może zejdzie

Byłam z młodym na dworze. Ulepilismy bałwana i młody pozjezdżał na slizgaczu. Super. Trochę mi buty przemokły taka śniezna ciapa :)
 
reklama
Witajcie :)

mamaAnia - w środę zamawiam :) zebrało się parę koleżanek wiec przesyłka będzie darmowa :) jeszcze raz bardzo Ci dziękuję... tak tanio ja tu to jeszcze nigdzie nie było :)

ciasteczko - a może marchewka na przegryzienie? albo szklanka wody? ciężko mi doradzić

MałaZosia - współczuję tego poranka z piątku.... mój też nadaje jak katarynka... gaga... gada... i gada... :) ale my już się przyzwyczailiśmy :) na szczęście jak wstanie o 7.00 to dopóki nie zgłodnieje bawi się sam :tak:
AAA.... dzięki za przepis na ciasto - dzisiaj zrobię :) ale nikomu w domu nie powiem, że tam jest szpinak :-D

lolcia - ehhhh chyba namieszałam w tym wszystkim - tzn Michał ma plusy a nie minusy - to ja mam minusy.... więc to prawda, ze plusy się cofają a minusy już nie :sorry:

maleducada - ja też musiałam zmienić ginekologa bo pracowała do końca roku, byłam już na jednej wizycie u nowej Pani doktor i żałuję, że nie wybrałam jej od początku, bardzo miła, sympatyczna, szczegółowa i dokładna... mam nadzieję, że to się nie zmieni

myszkajoasia - współczuję całej sytuacji... :no: może chłop się opamięta?? :angry: dlaczego dom samotnej matki? Niech on czegoś sobie poszuka... gdzie Ty pójdziesz w zimę z dzieckiem i drugim w drodze? Przecież jakbyś miała szukać mieszkania to tez nie z dnia na dzień się nie wyprowadzisz.... ehhh, potwierdzam to co piszą dziewczyny - należą Ci się alimenty... głowa do góry... w ostateczności jak to faktycznie jest koniec - dasz sobie radę a z faceta wyciągnij ile się da

gingerbaby - rozśmieszyła mnie ta koleżanka zgaga - polecam rennie

MałaZosia - u nas śniegu brak... mogłoby choć trochę spaść abyśmy mogli wypróbować sanki :angry:

malgos... trzymam kciuki... niby 20tydz.a tu takie rzeczy
 
Do góry